'Baş Aday'dan altyazılı ilk fragman!

6.11.2018
'Baş Aday'dan altyazılı ilk fragman!
Hugh Jackman'lı biyografi filmi 'Baş Aday'dan altyazılı ilk fragman geldi.

Hugh Jackman'ın başrolünü üstlendiği biyografik politik dram filmi 'Baş Aday'ın ilk Türkçe altyazılı fragmanı görücüye çıktı.

X-Men filmlerinin Wolverine’i olarak gönüllere taht kuran, Oscar adaylığı sahibi oyuncu Hugh Jackman’ın ünlü politikacı Gary Hart'ı canlandırdığı biyografik dram filmi 'Baş Aday', Amerikan siyasetindeki dönüm noktalarından birini beyaz perdeye yansıtıyor.

“Sigara İçtiğiniz İçin Teşekkürler”, “Juno” ve “Aklı Havada” filmleriyle tanınan Jason Reitman’ın yönetmen koltuğuna geçtiği filmde Hugh Jackman'a, “Korku Seansı” serisinin Lorraine Warren'ı, güzel oyuncu Vera Farmiga, Oscar ödüllü J.K. Simmons, güzel yıldız Sara Paxton, Amerikalı oyuncu Kaitlyn Dever, Molly Ephraim, Courtney Ford, Ari Graynor, Kevin Pollak ve Altın Küre ve Emmy adaylığı bulunan Alfred Molina gibi oyuncular eşlik ediyorlar. Ünlü politikacının eşi Oletha 'Lee' Hart'a Farmiga hayat verirken, genç yıldız Dever, çiftin kızları Andrea Hart'a, oyuncu ve model Paxton ise skandal yasak ilişkiyle adı duyulan Donna Rice'a hayat verecek.

Film, genç seçmenlerin kalbini kazanan ve 1988 başkanlık seçimlerinde Demokratik Parti’nin bir numaralı adayı olarak görülen Senatör Gary Hart’ın yükselişinin ve düşüşünün gerçek hikayesini anlatıyor. Gary Hart’ın adaylık kampanyası, Donna Rice ile yaşadığı evlilik dışı ilişki yüzünden durdurulur. Magazin gazeteciliği ve siyasal gazetecilik tarihte ilk kez birleşir ve Senatör Hart yarıştan çekilmek zorunda kalır. Yaşanan tüm bu olaylar, Amerikan siyasetinde ve dünya sahnesinde derin ve kalıcı bir etki bırakır.

'Baş Aday' filmi Türkiye sinemalarında 7 Aralık’ta vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler