'Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filminden dublajlı fragman geldi

15.2.2016
'Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filminden dublajlı fragman geldi
'Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filminden dublajlı fragman geldi Heyecanla beklenen filmden yeni paylaşımlar var.

Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminden yeni Türkçe dublajlı fragman paylaşıldı. Man of Steel'in devamı niteliğinde olan yapımda bu sefer Superman ve Batman beraber yer alıyor. Warner Bros. yapımcılığında olan filmi, Zack Snyder yönetirken senaryoda David S. Goyer izması var. Henry Cavill'i tekrar Superman olarak, Ben Affleck'i ise Batman olarak izleyeceğiz. Kendilerine Diane Lane, Laurence Fishburne ve Amy Adams eşlik ediyor. 

Filmin Konusu: Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihitiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, kontrolsüz hareketleri süren Süper Kahraman’ın eylemlerinden duyulan endişe, Gotham Şehri’nin sahip olduğu, zorlu ve güçlü, ama yasa dışı, gönüllü koruma görevlisini, Metropol’ün modern zamanlardaki en saygıdeğer kurtarıcısı yapmıştır. Böylece Batman ve Superman’in arasındaki savaşla, yeni bir tehdit yükselir;insanlık şimdiye kadar görülmemiş büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.

Batman v Superman: Adaletin Şafağı, Türkiye’de 25 Mart’ta 2D, 3D ve IMAX 3D formatlarında, Türkçe altyazılı ve Türkçe dublajlı seçenekleriyle gösterilecektir.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler