Batman v Superman: Dawn of Justice'ten yeni altyazılı fragman

3.12.2015
Batman v Superman: Dawn of Justice'ten yeni altyazılı fragman
Batman v Superman: Dawn of Justice'ten yeni altyazılı fragman Fragman, heyecanla bekleyen izleyiciye küçük bir nefes aldıracak.

Zack Snyder’ın yönetmenliğini üstlendiği Batman v Superman: Dawn Of Justice’ten yeni Türkçe altyazılı fragman yayınlandı. 

Başrollerinde Ben Affleck (Batman) , Henry Cavill (Superman) ,Amy Adams (Lois Lane) , Jesse Eisenberg (Lex Luthor) , Gal Gadot (Wonder Woman) ,Jeremy Irons (Alfred) , Diane Lane (Martha Kent) ve Laurence Fishburne (Perry White) gibi isimlerin yer aldığı filmde,  aynı zamanda Ray Fisher ve Jason Momoa da sırasıyla Cyborg ve Aquaman karakterleri olarak küçük rollerde boy gösterecekler.

Çizgi roman ve süper kahraman filmlerinin peşi sıra vizyona girdiği bu dönemde, Batman’le Superman’i karşı karşıya getiren film, Marvel’ın sinemadaki hakimiyetine bir tehditine bir karşı atak olabilecek mi?

Filmin konusu:

Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihitiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, Tanrı gibi kontrolsüz hareket eden Süper Kahraman’ın eylemlerinden duyulan endişe, Gotham Şehri’nin sahip olduğu, zorlu ve güçlü, ama yasa dışı, gönüllü koruma görevlisini, Metropol’ün modern zamanlardaki en saygı değer kurtarıcısı yapmıştır. Böylece Batman ve Superman’in arasındaki savaşla, yeni bir tehdit yükselir;insanlık şimdiye kadar görülmemiş büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.

Film ülkemizde 25 Mart 2016'da vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler