Behzat Ç. yeniden başlayacak mı?

20.8.2015
Behzat Ç. yeniden başlayacak mı?
Behzat Ç. yeniden başlayacak mı? Emrah Serbes,'Senaryo hazır yayınlayacak kanal arıyorum'

Behzat Ç efsanesi ekranlara geri mi dönüyor? Yazar Emrah Serbes ilk bölüm senaryosunu anlattı
Efsane dizi Behzat Ç 4. sezon yeni bölümleriyle yeniden yayınlanacak mı? Behzat ǒnin yazarı

Emrah Serbes’ten yeni sezon ilk bölüm senaryosu..
Geçtiğimiz aylarda yazarlığı bıraktığını da açıklayan Behzat Ç.’nin yazarı Emrah Serbest, Kanaltürk’te yayınlanan Candaş Tolga Işık’ın Bunu Konuşalım isimli programına konuk oldu. Star TV ekranlarında 3 sezon 96 bölüm yayınlandıktan sonra final yaparak yayından kaldırılan Behzat ǒnin roman yazarı Emrah Serbes, efsane olan diziyle ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Yayınlandığı dönemde sık sık RTÜK tarafından ceza alan ve ekranların en fazla tartışılan dizilerinden olan Behzat ǒnin yeni sezon ilk bölüm senaryosunun hazır olduğunu söyleyen Emrah Serbes eğer bir gün dizi ekranlara geri dönerse neler yaşanacağını da anlattı.

‘Behzat ç.nin senaryosu hazır, kanal arıyorum'  

Emrah Serbes eğer yayınlayacak kanal bulursa aynı oyuncu kadrosuyla Behzat ǒnin yeniden çekileceğini söyleyerek ilk bölümde yaşanacaklarını şöyle anlattı:
“Behzat Ç. emniyetten uzaklaştırılmış ve sürgündedir. Her zaman takıldığı bir mekanda oturuyor ve bir hesap geliyor. Diyorlar ki şu kadar borcun var. O da okuyor kocaman bir defter var. Artık mesleği de bırakmış. Bu 27 Aralık operasyonları falan bütün cemaatçileri emniyetten kovuyorlar ve emniyette polis kalmadı bu işlerden anlayan. Emniyette bu işten anlayan polis kalmadı tekrar geri döner misin diyorlar. Bunu diyen de bir kaymakam ve onu da asayiş şube müdürü yapmışlar. O da bakıyor borçlar çok birikmiş ve gidiyor bu yüzden. Aynı anda Memduh Başkan da cezaevinde ve Ercüment de onu ziyarete geliyor. Memduh Başkan ‘Benim nerem cemaatçi’ diye yakınıyor.

Bu arada Ercüment de bir sarayda oturuyor bir sarayda odası var falan”
Behzat ǒnin 3. sezon final bölümü Ankara’da meydana kurulan dev ekranlardan izlenmişti. Geçirdiği rahatsızlıktan sonra Gümüşlük’te gözlerden uzak bir hayat süren Nejat İşler de dizide Ercüment Çözer rolünü canlandırıyordu. Behzat ǒnin iki de sinema filmi çekilmişti.

TvAktuel
Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


>> >> Behzat Ç. yeniden başlayacak mı?

Haberler


Vizyondaki Filmler