'Bekar Yaşama Klavuzu' Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı

19.11.2015
'Bekar Yaşama Klavuzu' Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı
'Bekar Yaşama Klavuzu' Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı Komedi türündeki film ABD'de büyük heyecanla bekleniyor.

Ülkemizde, 'Bekar Yaşam Klavuzu' ismi ile 12 Şubat 2016’da vizyona girmesi planlanan 'How to be Single' adlı filmin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

Filmin yönetmenliğini Christian Ditter'ın yaparken, yapımcılığını Drew Barrymore'un üstlendi. Senaryosunu Marc Silverstein, Abby Kohn ve Dana Fox'un kaleme aldığı filmin başrollerinde  ''Fifty Shades of Grey'', ''Black Mass (2015) '' filmlerinden tanıdığımız Dakota Johnson, Rebel Wilson (''Pitch Perfect (2012) '', ''Bridesmaids (2011) '') , Alison Brie (''Community (2009) '', ''The Five-Year Engagement (2012) '') , Leslie Mann(''Knocked Up (2007) '', ''The 40-Year-Old Virgin (2005) '') 'ın yanı sıra Jake Lacy, Damon Wayans Jr., Anders Holm ve Nicholas Braun'ınyer alıyor.

Konu: New York şehri Alice, Robin, Lucy, Meg, Tom ve David gibi binlerce yalnız ve kalbi kırık bekâr insan ile dolu. Herkes kendisine doğru eşi ya da aşk dolu bir ilişkiyi arıyor;pek çoğu ise orta karar bir birlikteliğe bile razı! Baştan çıkartıcı mesajlaşmalar ve tek gecelik ilişkilerin ortasında tüm bu bekar insanların, bekarlığı ve yalnızlığı yönetmesini öğrenmeleri gerekiyor!  


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler