Beklenen Afiş Geldi

8.11.2014
Beklenen Afiş Geldi
Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku filminin vizyon afişi yayınlandı.

Erdal Beşikçioğlu’nun aşk ve kadınlarla ilgili sorulara yanıt arayan yazar Arif’i canlandırdığı  Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku'nun  ilk fragmanı geçtiğimiz hafta yayınlanmış ve sosyal medyada da çok konuşulmuştu. Özgün müziklerinde Harun Tekin’in imzasının bulunduğu filmin vizyon için hazırlanmış afişi sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. 

48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde  Geriye Kalan  filmiyle En İyi Yönetmen ödülünü alan  Çiğdem Vitrinel’in ikinci uzun metrajlı filmi olan Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku’nun hikayesi ve senaryosu  İlhami Algör’ün aynı adlı romanından esinlenilerek Çiğdem Vitrinel ve  Ceyda Aşartarafından  kaleme alındı.  Yapımcılığını Mars Prodüksiyon adına  Marsel Kalvo’nun üstlendiği filmin görüntü yönetmenliğini  Vedat Özdemir  gerçekleştirdi.

Henüz hiçbir kitabı yayımlanmamış yazar Arif’in tam da kadınları ve aşkı anlamaya çalıştığı bir sırada Müzeyyen’e rastlamasıyla onun gizemli ve tutkulu dünyasına yaptığı yolculuğun anlatıldığı filmin başrollerinde başarılı oyuncular Erdal Beşikçioğlu ve  Sezin Akbaşoğulları  yer alırken bu iki isme  Erdinç GülenerEge AydanHarun TekinHare SürelDerya AlaboraBarış Yalçın,Esra Kızıldoğan  ve  İdil Yener  eşlik ediyor.

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku,  12 Aralık 2014'te  sinemalarda!


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler