Beren Saat’in 80 bin lira ısrarı

21.7.2015
Beren Saat’in 80 bin lira ısrarı
Beren Saat’in 80 bin lira ısrarı Beren Saat, yeni dizide bölüm başı 80 bin lira istiyor.

Beren Saat’in ‘Muhteşem Yüzyıl - Kösem’ dizisinde alacağı rol için bölüm başı 80 bin lirada diretmesi belirsizliği devam ettiriyor

Timur Savcı’nın üstlendiği ‘Muhteşem Yüzyıl - Kösem’ dizisinde Beren Saat belirsizliği devam ediyor. ‘Kösem’ rolü için yapımcı Savcı’yla Saat arasındaki anlaşma ücretler yüzünden bir türlü resmiyete dökülemiyor. Son olarak iki yıl önce ekrana gelen ‘İntikam’ dizisinde oynayan Saat, bölüm başı ücreti için 80 bin TL olarak diretmesi yüzünden anlaşma sağlanamadığı iddia edildi.

Yapımcı yeni isimlerle de görüşüyor

Savcı’nın başrol oynatmak istediği Saat’e ise 60 bin TL bölüm başı ücret teklif etmesi ikili arasındaki imzaların ertelenmesine sebep oluyor. Orta yolu bulmaya çalışan Savcı, diğer yandan da anlaşamama durumunda ise ‘Kösem’ için başka oyuncularla görüşmelerini sürdürüyor. Savcı, Beren Saat’in olmaması durumunda ‘Kösem’ rolü için ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisindeki Meryem Uzerli gibi yeni isimler arıyor. Üç sezon sürmesi planlanan dizi için cast da titizlikle yürütülüyor. Dizide yan rollerdeki oyuncular ise Ankara Devlet Tiyatrosu’ndan seçiliyor. Dizinin ikinci ve üçüncü sezonuna dahil olacak oyuncularda seçilerek, cast çalışmaları tamamlanacak.

Yeni sezonda ekrana gelmesi planlanan dizinin belli olan başrollerinde Mete Horozoğlu, Fikret Kuşkan, Hülya Avşar, Yıldız Çağrı Atiksoy, esra dermancıoğlu, Alican Yücesoy, Aslıhan Gürbüz, Erkan Kolçak Köstendil, Ekin Koç ve Berk Cankat gibi isimler yer alıyor.

2 günde çekecekler

Yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın yapacağı dizinin çekimleri için ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde çalışan tüm set ekibiyle anlaşmaya varıldı. ‘Muhteşem Yüzyıl’ın çekimlerinde kazanılan tecrübe ve deneyimle set ekibinin bir bölümü iki günde çekmesi ön görülüyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler