Bergüzal'ın yılbaşı partisi

20.12.2014
Bergüzal'ın yılbaşı partisi
Bergüzar Korel’in geleneksel partisi.

Güzel oyuncu Bergüzar Korel'in organize ettiği ' Yeni Yıl Partisi' önceki akşam Karaköy Fosil barda gerçekleşti. Karadayı dizisinden rol arkadaşlarının yanı sıra tanınmış bir çok oyuncuda partiye katılarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler. Bergüzar Korelin eşi Halit Ergenç ise partiye erken saatlerde gelip fazla durmadan erken saatte gitmesi dikkatlerden kaçmazken kendiside bu sayede gazetecilere tarafından görüntülenmekten kurtuldu.

Korel'in geleneksel hale getirdiği ve ev sahipliğini yaptığı 'yeni yıl partisi' ne bu yıl katılanlar arasında Kenan İmirzalıoğlu, Demet Evgar, Hatice Şendil Burak Sağyaşar, Serenay Sarıkaya, Doğa Rutkay ve eşi, Öykü Karayel sevgilisi, Nur Yerlitaş, Engin Hepileri sevgilisi Beyza Şekerci gibi bir çok ünlü isim bir araya geldi.

Bergüzar Korel   ev sahipliği yaptığı partinin sonunda ön kapıdan çıkmak yerine arka kapıdan çıkarak gazetecilerin görüntü almasını istemesede aracının içinde görüntülenmekten kurtulamadı. Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu gecenin ilerleyen saatlerinde kendi şoförüyle ünlü modacı Nur Yerlitaş ve rol arkadaşı Melike İpek Yalova'yı evlerine bıraktırdı. 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler