Bergüzar Korel eşi Halit Ergenç'i kıskanıyor mu?

13.6.2015
Bergüzar Korel eşi Halit Ergenç'i kıskanıyor mu?
Bergüzar Korel eşi Halit Ergenç'i kıskanıyor mu? Bergüzar Korel'in Cansu Dere ve Halit Ergenç'in yeni dizisine tepkisi merak ediliyor.

'Acı Aşk' filminde karı kocayı canlandıran, 'Muhteşem Yüzyıl'da öpüşme sahneleriyle konuşulan Cansu Dere-Halit Ergenç ikilisi yeni bir diziye başlıyor.

Popüler diziler birbir ekranlara veda ederken yeni sezonda yayınlanacak dizilerin hazırlıkları da başladı. Yeni sezon için hazırlanan iddialı dizilerden birinde Halit Ergenç ile Cansu Dere'nin başrolü paylaşacağı iddiası ortaya atıldı. Eğer ki bu iddia doğruysa Bergüzar Korel'in buna ne tepki vereceği merak ediliyor. Çünkü, Cansu Dere’nin Muhteşem Yüzyıl'da canlandırdığı İranlı Firuze karakteri o dönem çok konuşulmuş, Sultan Süleyman'la öpüşme sahnesi gündeme bomba gibi düşmüştü.

Bergüzar'ın yüzünü sivilce basmıştı

Bergüzar'ın bu yakınlaşmayı tehlikeli bulduğu, kıskandığı da kulaktan kulağa konuşulmuştu. Hatta o dönem televizyon programlarında sıkıntıdan Bergüzar Korel'in yüzünü sivilcelerin bastığı söylenmiş, görüntüleri gösterilmişti. Şimdi merakla projenin tamamlanıp açıklanması ve sonrasında olacaklar bekleniyor.  
Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


>> >> Bergüzar Korel eşi Halit Ergenç'i kıskanıyor mu?

Haberler