Bergüzar, terör eleştirisine açtı ağzını yumdu gözünü!

8.9.2015
Bergüzar, terör eleştirisine açtı ağzını yumdu gözünü!
Bergüzar, terör eleştirisine açtı ağzını yumdu gözünü! Instagram'da, Gezi Parkı olaylarında yürüdüğü için eleştirilen oyuncu çileden çıktı.

'Ağaçlar kesiliyor diye yürüyordunuz şimdi askerlerimiz gidiyor'  

Gezi Parkı olaylarında eşi Halit Ergenç ile birlikte yürüyen Bergüzar Korel, bir takipçisi tarafından 'Kocanla ağaçlar kesiliyor diye en önden yürüyordunuz. Şimdi fidanlarımız askerlerimiz gidiyor, sesiniz çıkmıyor. Sende yetiştiriyorsun bir tane Allah büyüktür' ifadeleriyle eleştirildi. Takipçisinin yorumu Instagram hesabından paylaşam Korel, şunları söyledi:

'Çocuğum ölsün diye mesaj attınız'  

'Yıllardır her türlü saldırılarınıza, iftiralarınıza karşı nezaketimi, saygımı, insanlığımı korudum. Bana ve aileme buralarda yaptığınız zulme boyun eğmedim. Siyaset üzerinden küfür ettiniz sanki yanımdaymışcasına oy pusulasına beraber damga basmışım gibi sadece size uymadığımı düşündüğünüz için insan olduğumu unutarak karşı olduğunuz tüm siyasi partilerle adımı andınız. Herhangi bir mecrada siyasi parti propagandası yapmamışken ağzımdan siyasi hiçbir cümle çıkmamışken beni damgaladınız. Ne fahişeliğim kaldı ne teröristliğim ne şeytanlığım. Hayvan sevdim aşağıladınız sadece çocuk olduğu için yapılanlara sesimi çıkardım kendi ülkenin çocukları için ne yapıyorsun diye hesap sordunuz! !

Zamanında çocuğun ölsün diye mesajlar attınız, çocuğum sokağa çıktığında mahalledeki çocuklar gelip senin ölmeni istiyorlarmış doğru mu diye sorduğunda diğer çocuklar yavrumu nasıl sakinleştireceğimi bilemedim! Ama bugünkü şu beddua kadar iğrenci olmamıştı hayatımda! Bir anneden beni tanımayan bir insandan böylesine bir beddua aldığımdan beri artık beni hiçbir şey şaşırtamaz derken ellerim titremesine mani olamıyor bu yazıyı yazmakta zorlanıyorum!


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler