Beş Kardeş ilk bölümüyle sosyal medyayı salladı!

17.2.2015
Beş Kardeş ilk bölümüyle sosyal medyayı salladı!
Dizi, 2 saat 45 dakika süren ilk bölümü dizi rekorlarından birine imza attı.

Kanal D’nin yeni dizisi Beş Kardeş 1. bölümüyle büyük beğeni toplarken, 2 saat 45 dakika süren ilk bölüm dizi rekorlarından birine imza attı.

Leyla ile Mecnun ekolünü ortaya çıkartan isimlerden olan yönetmen Onur Ünlü imzalı, Ay Yapım’ın yeni dizisi Beş Kardeş, Kanal D’de Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekrana geldi. Efsane dizi Leyla ile Mecnun’da rol alan Serkan Keskin ve Osman Sonant’la birlikte Tansu Biçer, Nadir Sarıbacak, Fatih Artman, Serdar Orçin, Melisa Sözen ve Nihal Yalçın’ın başrolleri paylaştığı Beş Kardeş dizisi 1. bölümüyle büyük ilgi gördü.

Anne ve babalarını depremde kaybeden, birbirinden çok farklı karakterle sahip, dededen kalma ahşap bir konakta yaşayan beş kardeşin hayatın içinden, sıcacık hikayesini anlatan dizi sosyal medyada akşamın en fazla konuşulan konuları arasına girerek Twitter’da TT oldu. Beş Kardeş dizisi Pazartesi akşamı sosyal medyada en fazla konuşulan dizi oldu. Dizi ilk bölümünün süresiyle de rekor kırdı.

Beş Kardeş’in saat 20.00′de yayınlanmaya başlayan ilk bölümü reklamlar çıkartıldığında tam 2 saat 20 dakika sürdü. Dizi sosyal medya kullanıcıları tarafından çok beğenilirken ilginç yorumlar da yapıldı. 

 
Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


>> >> Beş Kardeş ilk bölümüyle sosyal medyayı salladı!

Haberler