Beyaz perdede bu hafta!

14.08.2020
Beyaz perdede bu hafta!
Sinema salonlarımızda bu hafta 4 yeni film izleyicilerle buluşuyor.

Türkiye sinema salonlarında bu hafta 4 yeni film meraklılarıyla buluşuyor. Tamamı yabancı menşeli filmlerden oluşan bu filmler aynı zamanda birbirinden farklı 4 türü barındırıyor.

İntersinema.com olarak devam eden yaz tatilinde minik sinemaseverlerin ve animasyon meraklısı yetişkinlerin severek izleyeceklerini düşündüğümüz Aslan Krallığı ve birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı II. Dünya Savaşı'nın getirdiği büyük yıkımı beyaz perdeye taşıyan Boyalı Kuş'u tavsiye edebiliriz.

İyi seyirler...

1- Aslan Krallığı / The Last Lion Kingdom

Jason Wright'ın yönettiği ve BC Furtney'in senaryosunu kaleme aldığı animasyon yapımı Aslan Krallığı'nı Türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Galaksinin en uzak köşesinde, Aslan Krallığı adında bütün krallıkların en muhteşemi olan bir krallık yer almaktadır. Bu krallıkta binlerce yıldır barış ve refah havası hakimdir, ancak bazı şeyler değişmek üzeredir. En derin ve en karanlık galaksiden yeni bir tehlike Aslan Krallığı'na yaklaşmaktadır ve bu yeni tehlike, muhteşem Aslan Krallığı'nın varlığını tehdit etmektedir.


2- Geçit / Portal

Yönetmen koltuğunda oturan Dean Alioto'nun aynı zamanda Peter Dukes ile birlikte senaryosunu kaleme aldığı korku - gerilim temalı filmin baş rollerini Ryan Merriman, Jamie Tisdale, Myk Watford, Heather Langenkamp ve Reinaldo Zavarce paylaşıyor.

40 yıl önce ıssız bir evde, baba eşini ve kızını pompalı tüfekle öldürür. Sır perdesi asla aralanamaz. Hırslı bir hayalet avcısı olan Steven yıllar sonra bu gizemi çözmek için çok riskli bir ritüel gerçekleştirir ve bu ritüelin sonunda 'öteki taraf'a geçen bir kapı açılır. Steven ve ekibi, kendilerini bir anda eski bir şeytani güce karşı hayatta kalma mücadelesi verirken bulacaklardır.


3- Kahramanlar / Fists of Righteous Harmony

Yönetmenliğini Metin Güngör, Aaron Huisenfeldt ve Joe Saldana'nın yaptığı ve senaryosunu yine Joe Saldana'yla birlikte Metin Güngör'ün kaleme aldığı filmin başrollerinde Metin Güngör, Aaron Huisenfeldt, Joe Saldana, Andrea Jackson ve Dave Marandola yer alıyor.

Filmde gelişmiş dövüş teknikleri ve psişik yeteneklerini kullanarak suça karşı savaşan bir grup savaşçının hikayesini konu ediliyor.


4- Boyalı Kuş / The Painted Bird / Nabarvené ptáče

Václav Marhoul'un yönettiği ve Jerzy Kosinski ile birlikte senaristliğini üstlendiği savaş ve drama temalı Çekya menşeli filmin başrollerinde Stellan Skarsgård, Barry Pepper, Harvey Keitel, Julian Sands ve Udo Kier gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

II. Dünya Savaşı'nın sonlarına doğru, küçük bir çocuk ebeveynleri tarafından terk edilir. Yapayalnız bir şekilde köyleri dolaşmaya başlayan çocuk, bu sırada birçok korkunç olaya şahit olur. Çocuk, çıktığı bu sonu belirsiz yolculukta acımasız siviller ve askerler ile karşı karşıya kalır.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler