Beyaz Yalan dizisinin kadrosu belli oldu

2.2.2015
Beyaz Yalan dizisinin  kadrosu belli oldu
Dizide, Kutsi, Deniz Baysal, Ebru Baykaç, Çağlar Sayın ve Ege Aydan yer alacak

Beyaz Yalan dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu…

Show TV’nin yepyeni dizisi Beyaz Yalan’ın ön tanıtım fragmanı yayınlandı! ​

Yapımcılığını NTC Medya’nın sahibi Mehmet Yiğit Alp’in üstleneceği, yönetmen kolduğunda Filiz Gülmez Pakman’ın oturacağı dizinin oyuncu kadrosunda, Kutsi, Deniz Baysal, Ebru Baykaç, Çağlar Sayın ve Ege Aydan yer alacak. Dizide, birbirine ikizi kadar benzeyen Alara ve Melek’in yer değiştirilmesi anlatılacak.​

Beyaz Yalan, yakında Show TV’de!
Filiz Gülmez Pakman’ın yönetmenliğini üstleneceği dizide, birbirine ikizi kadar benzeyen Alara ve Melek’in yer değiştirilmesi anlatılacak. İki farklı duygu, dünya, hayat arasında arafta kalacak.

Dizinin çekimlerine ay sonuda başlanacağınıda belirtelim.

Ntc Medya'dan beyaz yalan dizisi   

Kardeş Payı ve Kaçak Gelinler dizilerinin yapımcısı NTC Medya’dan Beyaz Yalan adında yepyeni bir dizi geliyor!

Mehmet Yiğit Alp’in yapımcılığını üstleneceği Beyaz Yalan’ın yayınlanacağı kanal ve oyuncu kadrosu açıklanmazken, dizinin yönetmen koltuğundaki isim de belli oldu. Diziyi, daha önce Sana Bir Sır Vereceğim ve Kiraz Mevsimi dizilerinin yönetmenliğini üstlenen Filiz Gülmez Pakman yönetecek.

Beyaz Yalan dizisinin başrol oyuncuları belli oldu!

Show TV’de ekrana gelecek olan ve yapımcılığını NTC Medya’nın sahibi Mehmet Yiğit Alp’in üstleneceği Beyaz Yalan isimli dizide oynayacak erkek başrol oyuncusu Kutsi oldu. Kutsi’ye başrolde, Kaçak Gelinler dizisinde Kainat karakterine hayat veren ve kısa sürede çok sevilen Deniz Baysal eşlik edeceği iddia edildi. Kaçak Gelinler dizisinin devam etmesi durumunda değişikliğe gidilmesi düşünülüyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler