Bir anda bela okumaya başladı

29.11.2017
Bir anda bela okumaya başladı
Deniz Çakır çıldırdı: Allah benim belamı versin!

Önceki gece Arnavutköy'de görülen Deniz Çakır, muhabirlere 'Allah benim belamı versin.' diye bağırdı. Çakır'ın bu hallerine kimse anlam veremedi.

Oyuncu Deniz Çakır, önceki gece 03.00 sıralarında Arnavutköy'de görüntülendi. Bir ev partisinden çıkan Deniz Çakır kendisini görüntüleyen muhabirlere ilginç tavırlar sergiledi.

Bir anda bela okumaya başladı

Muhabirlerin sorularına 'Allah sizi bildiği gibi yapsın' diye karşılık verdi. Evine girmek üzereyken daha fazla dayanamadı patladı: 'Bir daha size konuşursam Allah benim belamı versin! '

Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca yeniden aşk yaşamaya mı başladı?

Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca, ATV'de ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz setinde taşınıp aşk yaşamaya başlamıştı. Çift, geçen yıl aralarındaki sorunları çözemeyince ayrılık kararı almıştı. Ayrılmalarına rağmen arkadaşlıklarını sürdüren ikili, sosyal medyadan zaman zaman birlikte fotoğraf paylaşıyorlardı. Geçen gün dizi setinde Oktay Kaynarca'nın Deniz Çakır'a hayran hayran bakarken çekilmiş olan bir fotoğrafı, 'Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca aşkı yeniden mi başladı? ' sorusunu akıllara getirdi.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler