Bir Aşk İki Hayattan ilk fragman!

3.01.2019
Bir Aşk İki Hayattan ilk fragman!
Romantik dram filmi Bir Aşk İki Hayat'ın ilk fragmanı görücüye çıktı.

Başrollerini Bergüzar Korel ve Engin Akyürek'in paylaştığı Ay Yapım ve Medyapım imzalı Bir Aşk İki Hayat’ın ilk fragmanı yayınlandı.

Mesleği yönetmenlik olan Umut, her akşam olduğu gibi bir plan yapmak durumundadır. Bu akşamki planı ise ya köpeğini dışarı çıkaracak ya da akşamı evde geçirecektir. Kaderinin önüne neler sunacağının asla bilmeden aşk ve hayatın sonsuz seçenekleri arasında bir adım atacaktır. Yaptığı bu seçim ise Umut'un hayatının değişmesine neden olacaktır. Vereceği karar ile Umut’un kaderi bir anda değişecektir. Bir karar karşısına hayatının aşkını çıkarabilecekken, diğeri ise onu fırtınalı günlere savurabilir. Hayatın, aldığımız küçük kararların toplamı olduğunu gözler önüne serecek olan ‘Bir Aşk İki Hayat' ile “Zamanı geri alma şansınız olsa siz ne karar verdiniz? ” sorusu izleyicilere yöneltilecek.

Yönetmenliğini Delibal, Medcezir ve Ufak Tefek Cinayetler gibi oldukça popüler yapımlara imza atan Ali Bilgin'in üstlendiği filmin senaryosu ise Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz ikilise ait. Başrollerde ise “Yabancı Damat”, “Fatmagül’ün Suçu Ne? ”, “Kara Para Aşk”, “Bi Küçük Eylül Meselesi” gibi yapımlardaki oyunculuğuyla sadece Türkiye'nin değil dünyanın tanıdığı başarılı oyuncu Engin Akyürek ve “Binbir Gece”, “Karadayı”, 'Vatanım Sensin” gibi yapımların yıldızı Bergüzar Korel var. İkiliye İstanbullu Gelin, Ezel, İstanbul Kırmızısı gibi yapımlardan tanıdığımız usta oyuncu İpek Bilgin, Körfez, 7 Yüz, Yüz Yüze gibi yapımlarda izlediğimiz Merve Dizdar, Leyla ile Mecnun, Beş Kardeş, İtirazım Var gibi dizi ve filmlerden tanıdığımız Osman Sonant ve Kar, 'Bir Gevrek, Bir Boyoz, İki de Kumru' yapımlarından tanıdığımız Serhat Parıl gibi isimler eşlik ediyor.

'Bir Aşk İki Hayat' filmi 25 Ocak'ta sinemalarda izleyicileriyle buluşacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler