Bir daha yokum!

30.4.2018
Bir daha yokum!
İsmail Demirci, 'Bir daha dönem dizisinde oynamak istemiyorum.' dedi.

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Şehzade Orhan karakterine hayat veren İsmail Demirci, 'Bir daha dönem dizisinde oynamam.' dedi.

Erdal Beşikçioğlu’nun yönettiği Emre Karayel’in rol aldığı “Oksimoron” adlı oyun önceki akşam ilk kez seyirciyle buluştu. TİM Show Center’da yapılan oyunun galasına birçok ünlü isim de katıldı. Tiyatro oyununu yarın akşam final yapacak “Mehmed Bir Cihan Fatihi” dizisinde rol alan İsmail Demirci ile meslektaşı eşi Hande Soral da izledi.

Demirci dizinin finali hakkında şu açıklamayı yaptı: “Hiçbir pişmanlığım yok. Çok iyi oyuncularla çalıştım. Ama artık bir daha dönem dizisinde olmam. Muhteşem Yüzyıl’da da oynamıştım. Atalarımızı canlandırmak güzel bir şey ama ben artık bir deri montla da dizi çekmek istiyorum.”

Kenan İmirzalıoğlu’nun, Osmanlı tarihinin en önemli padişahlarından Fatih Sultan Mehmed’e hayat verdiği Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin oyuncu kadrosunda Sedef Avcı, Gürkan Uygun, Büşra Develi, Hazal Filiz Küçükköse ve Çetin Tekindor gibi güçlü isimler rol alıyordu.

Büyük bütçeli Mehmed Bir Cihan Fatihi reyting sonuçlarında beklenenin altında kalınca 6. bölümde final yapma kararı aldı. Dizi 1 Mayıs Salı akşamı final bölümüyle ekranlarda olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler