“BlacKkKlansman”dan haber var!

27.6.2018
“BlacKkKlansman”dan haber var!
Cannes ödüllü Adam Driver'lı “BlacKkKlansman”ın yeni posteri yayınlandı.

Prömiyerini geçtiğimiz ay Cannes Film Festivali’nde gerçekleştiren ve festivalin Büyük Jüri Ödülü’ne layık görülen suç ve komedi filmi “BlacKkKlansman”ın yeni posteri görücüye çıktı.

“BlacKkKlansman”ın başrollerini Star Wars evreninin Kylo Ren’i Adam Driver ve “Ballers” dizisiyle tanıdığımız John David Washington üstleniyor. Başrol ikilisine geçtiğimiz sene “Örümcek-Adam: Eve Dönüş”te izlediğimiz Laura Harrier, “Örümcek Adam 3”ün Venom’u Topher Grace, Ryan Eggold ve Robert John Burke gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise “Malcolm X”, “25. Saat” ve “İçerideki Adam” gibi filmlerle tanınan 2 Oscar adayı yönetmen Spike Lee oturuyor.

Ron Stallworth, Colorado'da yaşayan Afro-Amerikan bir polis memurudur. Ortağı Flip Zimmerman ile birlikte çalışmaktadır. İkili Ku Klux Klan'ı durdurmak için mücadele vermektedir. Ron, örgütün şehri ele geçirme girişimlerini engellemek için örgütün içine sızar. Yerel Ku Klux Klan'ına başarıyla sızmakla kalmayan Ron, yerel bölümün de başına geçmeyi başarır. Peki Afro-Amerikan bir polis memuru, beyaz üstünlüğünü savunan bir örgütün içinde kimliğini gizli tutmayı nasıl başaracaktır?

BlacKkKlansman Türk sinemaseverlerle 21 Eylül'de buluşacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler