Bol yıldızlı seslendirme kadrosuyla dikkat çeken...

24.03.2018
Bol yıldızlı seslendirme kadrosuyla dikkat çeken...
Wes Anderson'un filmi “Köpek Adası”ndan karakter posterleri geldi!

Usta yönetmen Wes Anderson’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu “Köpek Adası” animasyonundan yeni karakter posterleri yayınlandı. Filmdeki karakterlerin çoğu köpek olduğu için, filmin posterleri de aynı oranda sevimli olmuş.

'Büyük Budapeste Oteli', 'Yaman Tilki' ve 'Moonrise Kingdom' gibi filmlerle tanıdığımız 6 Oscar adayı yönetmen Wes Anderson imzalı filmin seslendirme kadrosunda yıldızlar geçidi var. Edward Norton, Bill Murray, Scarlett Johansson, Bryan Cranston, Liev Schreiber, Tilda Swinton, Greta Gerwig, Frances McDormand, Jeff Goldblum, Harvey Keitel, Kara Hayward, Fisher Stevens, F. Murray Abraham, Courtney B. Vance, Bob Balaban ve Yoko Ono gibi isimler filme sesleriyle dahil oluyor.

Günün birinde Megasaki City'deki bütün köpeklerin şehirden uzaklaştırılmasına karar verilir. Bütün köpekler, evcil ya da değil, devasa çöp döküm alanına sürülür. Bu köpeklerin içinde 12 yaşındaki Atari Kobayashi'nin koruma köpeği Spots da vardır. Minyatür uçağına atlayan Atari, tek başına nehrin karşı tarafına geçer ve köpeğini aramaya koyulur. Orada, yeni arkadaş olmuş melez köpek sürüsünün de yardımıyla epik bir yolculuğa çıkar. Atari'nin köpeğini arayış yolculuğu, bölgenin kaderini ve geleceğini değiştirecektir...

“Köpek Adası” ülkemizde 20 Nisan’da vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler