Boyun Eğmez'in Türkçe Afişi Yayınlandı

28.1.2015
Boyun Eğmez'in Türkçe Afişi Yayınlandı
Boyun Eğmez 20 Şubat 2015'te sinemalarda.

Oscar ödüllü Angelina Jolie, Olimpiyat oyuncusu ve savaş kahramanı Louis “Louie” Zamperini (Jack O’Connell) ’nin olağanüstü yaşamını anlatan bu epik dramın yönetmenliğini ve yapımcılığını üstleniyor.

Louie, II. Dünya Savaşı’nda bir uçak kazasından sonra iki mürettebatla birlikte bir salda 47 gün boyunca yaşam mücadelesi vermiş, ardından da Japon Donanması tarafından yakalanarak savaş esirleri kampına gönderilmiştir. Laura Hillenbrand’ın popüler kitabından (“Seabiscuit: An American Legend”) uyarlanan Boyun Eğmez (Unbroken) , Zamperini’nin insan ruhunun dayanma gücünü konu olan inanılmaz ve ilham veren gerçek hikayesini beyaz perdeye taşıyor.  

Filmde, O’Connell’ın yanı sıra, tutuklulukları sırasında beklenmedik bir dostluk kuran savaş esirleri Garrett Hedlund ve John Magaro’yu canlandıran Gleeson ve Wittrock ile Zamperini’nin erkek kardeşi Pete’i canlandıran Alex Russell ve esirler tarafından “Kuş” olarak bilinen acımasız kamp muhafızı karakteriyle ilk İngilizce sinema filmiyle Japon oyuncu Miyavi rol alıyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler