Brad Pitt'in ayrılık sonrası ilk görüntüsü şaşırttı

10.11.2016
Brad Pitt'in ayrılık sonrası ilk görüntüsü şaşırttı
Boşanma sürecinde olan Brad Pitt, ayrılık sonrası görüntülendi.

Oyuncu Julia Roberts’la birlikte ‘Moonlight’ filminin özel gösterimine katılan Pitt’in gülümseyen hali objektife yansıdı.

52 yaşındaki ABD’li aktörün Los Angeles’taki etkinlik sonrası yakalanan görüntüsünde fark edilir şekilde zayıflamış olduğu gözlerden kaçmadı.

Yarın Marion Cottilard ile başrolleri paylaştığı ‘Allied’ (Müttefik) filminin galasına katılması beklenen Pitt, Angelina Jolie’nin boşanma davası açtığı eylül ayından bu yana yeni yeni kameralar önüne çıkmaya başlıyor.

Ayrılık sonrası çocukların velayeti için Angelina Jolie ile mücadele içine giren ünlü aktör, Maddox (15) , Pax (12) , Zahara (11) , Shiloh (10) , ikizler Knox ve Vivienne (8) olmak üzere altı çocuğun velayetini paylaşma konusunda eski eşiyle anlaşmaya vardı.

Pitt, çocukların velayetini Jolie ile paylaşmak için avukatları aracılığıyla mahkemeye başvurmuştu. Çocuklarının tüm velayetini kendisine isteyen Angeline Jolie ile Brad Pitt geçici velayet anlaşmasına vardı. Şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma davası açan çift, 15 Eylül'de ayrılmaya karar vermişti. Hayranlarının “Brangelina” adını taktığı Jolie-Pitt çifti, 10 yıllık ilişkilerinin ardından 2014 yılında evlenmişti.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler