Bu Hafta 7 Film Vizyona Giriyor

20.11.2014
Bu Hafta 7 Film Vizyona Giriyor
Türkiye sinemalarında bu hafta 5'i yerli 7 film vizyona girecek.

'Kumun Tadı'

Melisa Önel'in yönettiği ve Mira FurlanTimuçin EsenAhmet Rıfat Şungar  ile  Mustafa Uzunyılmaz'ın oynadığı 'Kumun Tadı' izleyici ile buluşacak.

Dünya prömiyeri  64.  Berlin  Film Festivali'nin 'Forum' bölümünde yapılan  film,  kamyon şoförü Hamit'in yaşadıklarını konu alıyor.

'Asfalt Çiçekleri'

  Yapımcılığını ve yönetmenliğini  Kamil Koç'un yaptığı 'Asfalt Çiçekleri',  haftanın bir başka dram türündeki filmi. 

Hilmi Korkmaz, Sema Şahingöz, Sinem İslamoğlu ile  Semir Aslanyürek'in oynadığı  film,  genç bir ressamın arayış hikayesini anlatıyor.  Kültür ve Turizm Bakanlığı  tarafından desteklenen filmin çekimleri,  İstanbulİzmitOsmancık,KahramanmaraşHatayOsmaniyeİzmir, Selçuk ve  Konya'da yapıldı.

  'Ümmü Sıbyan: Zifir'

  Efe Hızır'ın yönettiği 'Ümmü Sıbyan: Zifir'  filminin oyuncu kadrosunda  Melisa Akman, Berkan Bulut, Rabia Kaya ile Mustafa Kırantepe gibi isimler yer alıyor. 

Korku türündeki film, lise son sınıfta okuyan bir grup arkadaşın  mezun olmadan önce son bir çılgınlık yapmaya karar vererek,  gece okula gizlice girip ruh çağırma seansı yapmaları sonucu yaşanan olayları beyaz perdeye aktarıyor.

  'Karışık Kaset'

  Sarp ApakÖzge Özpirinçci, Bülent Emin Yarar, Ulaşcan Kutlu, Aslıhan Kapanşahin, Burak SarımolaAtilla Taş, Öznur Serçeller ile  Sevinç Erbulak'ın oynadığı 'Karışık Kaset' adlı filmin yönetmenliğini  Tunç Şahin yaptı.

Filmde Ulaş karakterini canlandıran  Sarp Apak  ile İrem karakterine hayat veren  Özge Özpirinçci'nin  20 yıl önce başlayıp, günümüze dek gelen aşk serüveni anlatılıyor.

'Karışık Kaset',  Uygar Şirin'in aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlandı.

  'Seni Seviyorum Adamım'

  Biray Dalkıran'ın yönettiği ve Barış KılıçGizem KaracaAsuman DabakYıldız KültürAyşen GrudaAslı Omağ  ile  Murat Serezli'nin  oynadığı 'Seni Seviyorum Adamım' izleyici ile buluşacak.

Film, mesleğine küserek  KKTC'de  sahil kasabasına yerleşen, eskiden oldukça başarılı bir müzik yapımcısı olan Ömer ile hayatının son günlerini yaşadığını öğrenen genç ve yetenekli genç kız Ezel'in hikayesini konu alıyor.

  'Açlık Oyunları:  Alaycı Kuş  Bölüm 1'

  Dünyada ilgiyle izlenen  'Açlık Oyunları' film serisinin  merakla beklenen üçüncü bölümü  'Açlık Oyunları:  Alaycı Kuş  Bölüm 1',  Türkiye'deki sinema severlerle buluşacak.

Francis Lawrence'in yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde  Jennifer LawrenceJosh HutchersonRobert KnepperJulianne Moore ve  Elizabeth Banks yer aldı.

  'Şeflerin Savaşı'

  Jean Reno, Michael Youn, Raphaelle Agogue ile Julien Boisselier'in oynadığı 'Şeflerin Savaşı' filminin  yönetmenliğini Daniel Cohen üstlendi.

Komedi türündeki filmde; restorana gelen yeni müdürün, moleküler gastronomide uzmanlaşmış daha genç bir şef getirmek istemesi  ve şefin restorana bir yıldızını kaybettirmeye çalışması anlatılıyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler