Bu ünlüler parayı, gezmeye harcamak için kazanıyor!

13.8.2015
Bu ünlüler parayı, gezmeye harcamak için kazanıyor!
Dünyayı gezmek için para harcıyan ünlüler az değil.

Dünyayı gezmek için para harcıyorlar

Birçok ünlü isim kazancını evlere, arsalara, otomobillere yatırırken, bazıları da dünyanın farklı ülkelerini gezmek için para harcıyor. İşte Cansu Dere gibi “Maddeye sahip olmayı değil, gezip görmeyi seçtim” diyen seyahat meraklısı ünlüler.

Cansu Dere

Üç sezondur ekranlardan uzak kalan Cansu Dere’nin en büyük tutkusu seyahat… Kazancını maddeye yatırmak yerine dünyanın farklı ülkelerini görmeye harcayan Dere, bugüne kadar 40’a yakın ülke gezmiş. Dere, “Gezmek benim için çok önemli. Ben maddeye sahip olmayı değil, seyahat etmeyi ve deneyim kazanmayı seçtim. Çok da mutluyum” diyor.

Sinem Kobal

Başarılı oyun­cu Si­nem Ko­bal ka­zan­cı­nın bü­yük bir bö­lü­mü­nü se­ya­hat­le­re ya­tı­ran isim­le­rin ba­şın­da ge­li­yor. Dün­ya­nın bir­çok ül­ke­si­ni ge­zip gö­ren Si­nem Ko­bal, özel­lik­le ça­lış­ma­dı­ğı dö­nem­le­ri yurt­dı­şı se­ya­hat­le­rin­de ge­çi­ri­yor. Du­ba­i, Lon­dra, Pa­ris, New York, Ro­ma gi­bi gez­di­ği yer­le­ri de sık sık Ins­tag­ra­m’­da ta­kip­çi­le­riy­le pay­la­şı­yor.

Amine Gülşe

Oyuncu Amine Gülşe çocukluğundan beri farklı ülkeler görmeye meraklı olduğunu söyledi. Gülşe, “En çok parayı seyahatlere harcarım. Çanta, ayakkabı almak yerine uçak bileti alırım. Ailece, canımız sıkıldığı zaman Mısır’a mı gitsek, Tunus’a mı gitsek diye düşünürüz. Çünkü bir yer görüyorsun, anı topluyorsun. Başka insanların kültürüne, tarihine tanık oluyorsun” diye konuştu.

Şahan Gökbakar

Seyahat etmeyi oldukça seven ve her fırsatta yurtdışına çıkan ünlü komedyen son olarak Baltık ülkelerini gezdi. Gökbakar, fırsat buldukça görmediği ülkelere seyahat ediyor.

Hande  Doğandemir

Genç oyuncu Hande Doğandemir de tam bir seyahat tutkunu. Öğrencilik yıllarını Fransa’da geçiren Doğandemir, “Uzak Doğu’ya henüz gidemedim ama listemde tutuyorum.

Gülden AVUÇ- Bugün Gazetesi


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler