'Bumblebee' 2018'de vizyonda

2.08.2017
'Bumblebee' 2018'de vizyonda
'Bumblebee'nin 21 Aralık 2018’de vizyona gireceği duyuruldu.

Paramount Pictures, bugün HASBRO işbirliğiyle “Bumblebee” filminin çekimlerinin başladığını duyurdu. Filmin çekimleri Güney ve Kuzey Kaliforniya dahil olmak üzere tamamen Kaliforniya’da gerçekleşecek.

Yönetmenliğini Travis Knight, senaristliğini ise Christina Hodson'un yaptığı filmde başrolde Hailee Steinfeld ve Pamela Adlon var. Filmde yer alacak diğer oyuncular ise John Cena, Stephen Schneider, Jorge Lendeborg Jr., Jason Drucker, Kenneth Choi, Ricardo Hoyos, Abby Quinn, Rachel Crow ve Grace Dzienny olacak.

Filmin yapımını “Transformers” serisinin deneyimli yapımcıları Lorenzo di Bonaventura ve Michael Bay ile idari yapımcılar Steven Spielberg, Brian Goldner ve Mark Vahradian gerçekleştiriyor. İdari yapımcı ise Chris Brigham.
 
Filmin konusu

1987 yılında kaçak olan Bumblebee, Kaliforniya’daki küçük bir sahil kasabasında bir hurdalığa sığınır. 18 yaşına girmek üzere olan ve dünyadaki yerini keşfetmeye çalışan Charlie (Hailee Steinfeld) , savaştan yaralanmış ve zarar görmüş olan Bumblebee’yi bulur. Charlie, Bumblebee’yi yeniden canlandırdığında kısa sürede onun sıradan bir sarı VW aracı olmadığını anlar.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler