Burak Özçivit’in Kara Sevda’sına tescilli güzel geliyor!

21.10.2015
Burak Özçivit’in Kara Sevda’sına tescilli güzel geliyor!
Burak Özçivit’in Kara Sevda’sına tescilli güzel geliyor! Kara Sevda dizisine Asu karakteriyle Melisa Aslı Pamuk katıldı.

Kara Sevda dizisine bir güzel isim daha katıldı

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı ilk bölümüyle izleyenlerin gönlünü fetheden Kara Sevda dizisi nefes kesen yeni bölümüyle ekrana geliyor. Diziye yeni bölümde Melisa Aslı Pamuk da katılıyor.

Kara Sevda’nın ikinci bölümüyle dizinin kadrosuna adını Kurt Seyit ve Şura’da canlandırdığı karakterle duyuran Melisa Aslı Pamuk dahil oluyor. Güzel oyuncu Kara Sevda’da;Kemal’in hayatını değiştiren patronunun yeğeni, Asu karakterine hayat verecek. Melisa Aslı Pamuk 2011′de Miss Turkey güzellik yarışmasında birinci olmuştu.

Yönetmenliğini Hilal Saral’ın senaristliğini Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün üstlendiği Kara Sevda heyecan dolu yeni bölümüyle 21 Ekim Çarşamba günü saat 20.00′da Star TV’de ekrana gelecek.İlk bölümde aşklarıyla milyonları büyüleyen Kemal ve Nihan’ın yeni bölümde verdikleri kararların arkasında nasıl duracakları büyük bir merakla bekleniyor.

Dizide bu hafta;erkek kardeşini kurtarmak için Emir’le anlaşmalı evlilik yapmak zorunda kalan Nihan, Kemal’in Zonguldak’tan İstanbul’a dönüşüyle adeta sarsılacak. Maddi olarak artık güçlenen Kemal, Emir’le ihale masasında karşı karşıya gelecek. Mutluluk oyunu oynayan Nihan ve aradan beş yıl geçmesine rağmen yarası hala taze olan Kemal’in aşkı yeni bölümde nasıl kara sevdaya dönüşeceği ekrana gelecek.

Rakibi olan Kemal’i daha yakından tanımak isteyen Emir ise geçmiş yıllarda yaşayanan bu büyük aşktan habersiz Nihan’la kutlayacakları 5.evlilik yıldönümleri partisine Kemal’i de davet edecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler