Burak Özçivit'ten Özcan Deniz'e çifte darbe!

17.2.2015
Burak Özçivit'ten Özcan Deniz'e çifte darbe!
Burak Özçivit, hem Aşkta hem işte Özcan Deniz'i geride bıraktı.

Özcan Deniz'in eski aşkı Fahriye Evcen'le birlikte olan Burak Özçivit, 'Aşk Sana Benzer'le Deniz'in filmi 'Evim Sensin'e gişede fark attı.

Yeni neslin başarılı ismi Burak Özçivit, Özcan Deniz'i fena kızdıracak! Deniz'in yıllarca aşk yaşadığı ve evlilik planları yaptığı Fahriye Evcen'in gönlünü kazanan Özçivit, sinema sektöründe de Özcan Deniz'in pabucunu dama attı. Evcen ile Deniz'in 2012 yılında birlikte rol aldığı 'Evim Sensin', ilk 3 günde 245 bin kişi tarafından izlenmişti.

100  binlik fark  

Burak Özçivit'in sevgilisi Fahriye Evcen'le rol aldığı 'Aşk Sana Benzer' filmi ise ilk 3 günde 335 bin kişinin tercihi oldu. Üçüncü haftasında 1 buçuk milyondan fazla kişi tarafından izlenen 'Aşk Sana Benzer'in vizyonda kalacağı süre boyunca 3 milyondan fazla kişi tarafından seyredileceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Çok geride kaldı  

Burak Özçivit'in Özcan Deniz'e attığı fark, bunlarla da bitmiyor. Şu an vizyonda olan, yapımcılığı ve yönetmenliğini Deniz'in üstlendiği 'Sevimli Tehlikeli' filmi de 'Aşk Sana Benzer'in çok gerisinde kaldı. Özcan Deniz imzalı film, 3 günde 153 bin kişi tarafından izlendi. Özcan Deniz'in şimdilerde 'Hayatımın en büyük aşkı' dediği Fahriye Evcen'le birlikte olan Burak Özçivit'ten gişede geri kalması 'Burak'ın fendi Özcan'ı yendi' yorumlarına yol açtı.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler