Burcu Kara'yı çıldırtan soru!

3.3.2016
Burcu Kara'yı çıldırtan soru!
Takipçisinin sorusu Burca Kara'yı çileden çıkardı.

Burcu Kara 19 Şubat'ta yönetmen Fırat Parlak ile Belçika'da nikah masasına oturdu. Çift kısa bir tatilin ardından Türkiye'ye döndü.

Önceki gün Omurilik Felçlileri Derneği'ni ziyaret eden Burcu Kara, çektiği fotoğrafı Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

Fotoğrafın altına 'Takriben ne zaman eşinden ayrılacaksın? söyle de bilelim. Saklama bunu... 3 ay? 4 ay? ' şeklinde yorum yazan kullanıcı genç oyuncuyu sinirlendirdi.

Burcu Kara tepkisini şu şekilde dile getirdi:

'Hem beni sadece bir ünlüyüm diye takip edip, hem beni tanımayıp, üstelik böyle amacı olan bir paylaşımın altına iyi niyetten, sevgiden, saygıdan, vicdandan nasibini almamış bir mesaj paylaşabiliyosanız benim sayfamda, herkesin gözü önünde... Benim de bunu takipçilerimle paylaşmamda bir sakınca yoktur herhalde güzel gönüllü insan...'

'Son paylaşımıma bir bakın. Bir de altına yazılan bu yoruma bakın. Asla tahmmülüm yok artık bu kadar kötü niyetli yaratılanlara. Konuşmak bu kadar kolay olmamalı başkaları hakkında. Böyleleri nasıl bir ailede doğmuş, nasıl evlilikler görmüş bilmiyorum ama bir kadın olması, hemcinsim olması, bir anne adayı yada anne olarak bu ülkeye insan yetiştirme olasılığının olmasından bile utanç ve üzüntü duyuyorum. İyilerin ve iyi niyetlilerin elinde olmalı bu dünya. Allah böylelerinin kalbine ve aklına zenginlik versin. Yazık! '

Kaynak: Hürriyet
Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler