Büyük kapışma!

28.6.2018
Büyük kapışma!
Hollywood yıldızları, Tom Cruise'lu 'Top Gun 2' için rol yarışına girdi.

2019 yılında vizyona girecek olan efsane filmde Tom Cruise'la birlikte oynamak için Hollywood yıldızları rol kapışıyor. Yeni nesil X-Men'in Beast'i, Mad Max: Fury Road ile de hatırlanan Nicholas Hoult, Scream Queens'in yıldızı Glen Powell ve 'Fantastik Dörtlü' ile yaşadığı hayal kırıklığını geride bırakan ve Whiplash ile başarılı bir performans ortaya koyan Miles Teller, filmde boy göstermesi en yüksek adaylar arasında yer alıyor.

1986 tarihli kült film 'Top Gun'ın devam filminde bu kadar kapışılan rol ise, Anthony Edwards'ın canlandırdığı Goose karakterinin oğlu. Cruise'un hayat verdiği Amerika Birleşik Devletleri Deniz Kuvvetleri Teğmeni Pete 'Maverick' Mitchell'ın yakın arkadaşı olan ancak bir kazada hayatını kaybeden Goose'un oğlu, devam halkasında büyümüş halde karşımıza çıkacak. Rolün bu kadar kapışılmasına bakarsak, büyümüş olan çocuğun orduda yer alıyor olma ihtimali akla yatkın.

Başrolünde Tom Cruise’un yer aldığı Top Gun’ın ikinci filmiyle beyaz perdeye geri döneceği bir süredir konuşuluyordu. İsmi Top Gun: Maverick olarak açıklanan projeden ilk fotoğraf da filmin yıldızı Tom Cruise tarafından Twitter'da paylaşıldı. 

İlk filmde baş karakter Maverick'in rakibi olan Tom “Iceman” Kazansky rolünde bir kez daha Val Kilmer'ı göreceğimiz devam halkasında, bilim kurgu macera 'Tron Efsanesi' ve Cruise ile birlikte çalıştığı bilim kurgu türündeki 'Oblivion' filmleri ile bilim kurgu dalındaki yeteneğini kanıtlamış olan yönetmen Joseph Kosinski kamera arkasına geçecek.

Senaryosunda Peter Craig ve Justin Marks ikilisininin imzasını taşıyacak olan devam halkası 'Top Gun 2', 12 Temmuz 2019'da ülkemizde vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler