'Çakallarla Dans 4' film çekimleri bitti

26.08.2016
'Çakallarla Dans 4' film çekimleri bitti
Çekimler 4 hafta boyunca İstanbul'un çeşitli semtlerinde gerçekleşti…

25 Kasım'da vizyona girmesi planlanan ''Çakallarla Dans 4'' sinema filminin çekimleri bitti.

'Çakallarla Dans'ın fenomen haline gelen ana karakterlerini canlandıran Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hakan Bilgin ve kadroya yeni katılan Hande Katipoğlu ile macera kaldığı yerden devam ediyor…

Kahramanların kendilerine miras kalan bir gömü haritasının peşine düşmesiyle olayların ardarda birbirini takip ettiği filmin yönetmeni Murat Şeker, 'Filmi çekerken hem ekip, hem de oyuncular zaman zaman kahkaha krizine girdik. Sinema severleri çok eğlenecekleri, bol kahkahalı bir film bekliyor' dedi.

Çakallar Dans 4 filmi konusu:

Muhasebeci Servet (İlker Ayrık) , Kayınço Gökhan (Şevket Çoruh) , Köfte Necmi (Timur Acar) ve Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu) …

Kahramanlarımız hayat tarafından fakirlikle terbiye edilirken, maddi imkansızlıklardan dolayı aynı evde yaşamaya başlamıştır.

Günün birinde Berber Hüseyin abi, elinde bir ''Harita'' ile çıkagelir. Almanya 'daki dayıoğlu ölmüş, vasiyet olarak da bu haritayı bırakmıştır. Bunun bir gömü haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız, yakaladıkları bu umut ışığının peşinden Edirne'ye doğru yola çıkarlar.

Gerçekten gömü var mıdır?

Fakirlikten kurtulup zengin olacaklar mıdır?

Çakallık yapmadan para kazanmak mümkün müdür?

Ve olaylar gelişir…


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler