'Call Me By Your Name' ile tanışma vakti!

29.7.2017
'Call Me By Your Name' ile tanışma vakti!
'Call Me By Your Name' filminin posteri yayınlandı!

Yönetmenliğini usta isim Luca Guadagnino'nin üstlendiği 'Call Me By Your Name' filminin posteri sinemaseverlerle buluştu.

Call Me by Your Name, 17 yaşındaki bir çocuk ile ebeveynlerinin uçurum kenarındaki İtalyan Rivierası'ndaki köşkünün yaz konuğu arasında geçen bir romantik ilişkinin etrafında dönüyor. Amerika'da okuyan İtalyan bir öğrenci 1983 yılının yaz tatilinde ailesini ziyarete gelir ve unutulmaz bir yaz yaşar. Müzik, yemek ve aşkın bir arada yer aldığı bu yaz onları sonsuza kadar değiştirir. 

André Aciman'ın romanından uyarlanan film baba ve oğul ilişkilerine de vurgu yapıyor. Etkileyici diyaloglara da sahip olan film, sinemaseverler için her zaman hafızalarda tazeliğini koruyacak gibi görünüyor. Usta yönetmen Luca Guadagnino, daha önce yönettiği müzikal ögeler taşıyan filmleri A Bigger Splash ve I Am Love'un aksine yeni filmi Call Me By Your Name'de daha samimi ve detaycı bir anlatıma yer vermiş.

Amerika'da 24 Kasım'da vizyona girecek olan filmin Türkiye vizyon tarihi ise henüz belirsizliğini korumakta.

Filmin oyuncu kadrosunda Armie Hammer, Timothée Chalamet, Michael Stuhlbarg, Amira Casar, Esther Garrel, Victoire du Bois, Elena Bucci ve Marco Sgrosso yer alıyor. 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler