'Can Feda'ya dev prodüksiyon!

15.3.2018
'Can Feda'ya dev prodüksiyon!
Bol yıldızlı 2000 kişilik savaş filmi 'Can Feda' vizyon için gün sayıyor.

Burak Özçivit ve Kerem Bürsin'li Can Feda çok yakında sinemalarda olacak. TAFF ve BRK’S Productions yapımı savaş filmi 'Can Feda', dev bir ekip çalışması ile hayata geçirildi.

Dev bir prodüksiyon ekibinin 1 yıla yakın süren ön hazırlıkların ardından başlayan çekimler tam 10 hafta sürdü. Film için, Eskişehir’e kurulan platoda bir kasaba inşa edildi. Filmin hikayesi gereği “Özel Tim”in gittiği sınır ötesi operasyon için Bilecik Zemzemiye köyünün bir bölümü Suriye Türkmen köyüne dönüştürüldü. Çeşitli boy ve ebatlarda yaklaşık 3000 adet silah ile 100’ün üzerinde farklı mühimmat kullanılan filmde 2500 civarında da el bombası patlatıldı. 2000'in üzerinde yardımcı oyuncunun rol aldığı çatışma sahnelerinde kullanılan 300 aracın 15'i de çeşitli çatışma anlarında havaya uçuruldu.

TAFF ve BRK’S işbirliğiyle hayata geçirilen projenin yönetmen koltuğunda M.Çağatay Tosun oturuyor. Filmin senaryosunda ise Zafer Külünk'ün imzası var. Filmin müziklerini ise unutulmaz yerli yapımların müziklerine imza atan Toygar Işıklı üstleniyor. Merakla beklenen savaş dramı 'Can Feda' 6 Nisan'da sinemalarda olacak!


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler