Can güvenliğim yok dedi, savcılık harekete geçti

31.10.2017
Can güvenliğim yok dedi, savcılık harekete geçti
Reha Muhtar, Orçun Benli'nin kendisini ölümle tehdit ettiğini söyledi.

Televizyoncu-yazar Reha Muhtar, ikiz çocukları Mia ve Poyraz'ın annesi Deniz Uğur'un sevgilisiyle alakalı olarak 'Can güvenliğim yok, beni öldürecek.' dedi. Savcılık harekete geçti.

Mahkeme, 7 yaşındaki ikizlerin, 18 yaşına kadar Reha Muhtar'da kalmasına karar verdi. Ancak ikili arasındaki soğuk savaş bir türlü bitmedi. 

Oyuncu Deniz Uğur, Muhtar'ın çocukları kendisine göstermediğini iddia etti. Tüm bunlar sürerken Reha Muhtar'dan beklenmedik hamle geldi.

Mesajlar savcılıkta

Savcılığa başvuran Muhtar, Uğur'un bir süredir beraber olduğu yönetmen sevgilisi Orçun Benli'nin kendisini ölümle tehdit ettiğini söyledi. Muhtar şikayet dilekçesinde, 'Eski eşimin sevgilisi olan Orçun Benli, 2011 yılından beri beni arayarak hakaret ve tehdit ediyordu. Çocuklarım hatırına daha önce şikayetçi olmadım. Deniz de şikayetçi olmamam için çok ısrar ediyordu. Yıllardır süren arama tacizleri tehditlere dönüştü. Beni öldürmekle tehdit ediyor.' dedi.

Benli'nin attığı tehdit mesajlarını da savcılığa teslim etti. Can güvenliğinin olmadığını söyleyen Muhtar'ın şikayeti üzerine soruşturma başlatan savcılık harekete geçti.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler