Captain America: Civil War'ın ilk fragman!

25.11.2015
Captain America: Civil War'ın ilk fragman!
Captain America: Civil War'ın ilk fragman! Merakla beklenen filmden ilk fragman ve afişler paylaşıldı.

2016'nın merakla beklenen filmlerinden olan Captain America: Civil War'dan ilk fragman ve afişler yayınlandı.  Mayıs 2016’da vizyona girecek olan Captain America: Civil War’da, Chris Evans yeninden Kaptan Amerika rolünde olacak. 

Marvel’in “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” fiminde Steve Rogers’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine devam eden Yenilmez’lerin yenilenmiş ekibinin lideri olarak görüyoruz. Yenilmezler’in dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler’in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yaparlar. Bu durum Yenilmezler’in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Bunlardan biri Steve Rogers’ın önderliğinde, Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen ikinci gruptur.

6 Mayıs 2016’da vizyona girecek Marvel’in Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde tarafınızı seçmeye ve heyecan dolu bir aksiyona hazır olun.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler