Cem Yılmaz'dan, nevi şahsına münhasır poster!

22.09.2018
Cem Yılmaz'dan, nevi şahsına münhasır poster!
'Karakomik Filmler'in ilk bölümü 'Kaçamak'tan ilk afiş görücüye çıktı.

Cem Yılmaz, yeni film serisinin ilk bölümü Kaçamak'tan nevi şahsına münhasır bir posteri Twitter hesabından sevenleriyle paylaştı. Rönenans dönemi tablolarını andıran afişte filmin ünlü yıldızlarının ortasında ise bir minotorvari bir uzaylı duruyor. Afişte sevimli Jack Russell cinsi köpek Mitril de yer buluyor.

Çekimleri Muğla'nın Milas ilçesine bağlı Kuzkaya'da devam eden filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz'a Özkan Uğur, Can Yılmaz, Zafer Algöz ve Necip Memili ve Nilperi Şahinkaya eşlik ederken, kadroda yer alacağı söylenen Ozan Güven'in afişte ismi yer almıyor. Filmde Kahpe Bizans filmi ve Ruhsar dizisi ile seyircilerin gönlünü kazanan, son olarak 7Yüz'ün 'Büyük Günahlar' bölümünde cesur bir rolle karşımıza çıkan emektar oyuncu Cem Davran ve Necip Memili de yer buluyor. Filmde ayrıca Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Ebuzziya, usta sanatçı Mazhar Alanson, Yılmaz'ın sevgilisi Defne Samyeli ve Samyeli'nin kızı Deren Talu da kadrodaki ünlü isimlere eşlik ediyor.

Birbirinden bağımsız iki farklı senaryoya sahip olan filmlerin çekimleri eş zamanlı olarak gerçekleşecek. Oyuncuların her iki filmde de farklı karakterlerle seyirci karşısına çıkacağı yapım için ekip İstanbul ve Bodrum’da çekimlere devam edecek. Seyirci tek bilet ile ilk yarı bir film, ikinci yarı diğer film şeklinde izleyebilecek. Bu özellikleriyle 'Karakomik Filmler' dünyada bir ilke imza atacak.

Yılmaz'ın paylaşımına göre kendisi Alpay ismindeki bir karakteri canlandırırken, kardeşi de Aytaç karakterine hayat verecek. Özkan Uğur'un İbrahim, Zafer Algöz'ün Nevzat karakterlerine hayat vereceği filmde Memili ise Neco'yu canlandıracak. Lucky karakterinin ise Şahinkaya tarafından canlandırılacağı tahmin ediliyor.

Yapımcılığını NuLook ve Cmylmz Fikirsanat’ın üstlendiği, yönetmenliğinin yanı sıra senaryosunu da Yılmaz'ın üstlendiği ilk film 'Kaçamak' 18 Ocak 2019'da seyircilerin karşısına çıkacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler