Çete geri göndü!

20.3.2018
Çete geri göndü!
Gençlik-komedi filmi '4N1K 2'den poster geldi.

4N1K 2 ile sevdiğimiz arkadaş grubu beyaz perdeye geri dönüyor. Geçtiğimiz yıl gişede fırtına estiren '4N1K'nın devam halkasından poster yayınlandı. Gelen poster de filmin karakterleri gibi rengarenk! Genç yazar Büşra Yılmaz’ın satış rekorları kıran gençlik kitabı 4N1K'nın devam halkasında ekip tam kadro geri dönüyor. Devam halkasında da başrolleri Gözde Mutluer, Burak Yörük, Sina Özer, Hasan Denizyaran ve Cihan Şimşek üstleniyor.

Yeni devam halkasında da arkadaş grubunun başı dertten kurtulmuyor. Bir süredir birlikte olan Yaprak ve Ali, ilişkilerini çetenin diğer üyelerinden saklar. Aralarına yeni katılan Barış ise, Ali’nin hayatını zorlaştırmaya başlamıştır. Grubun aksi üyesi Gökhan, hayallerindeki kız ile birlikte olmak için türlü fedakarlıklar yapmak zorunda kalır. Sinan ise artık tüm cazibesini kaybedince, güzellik kavramını sorgulamaya başlar. Büyük bir yanlış anlamanın kurbanı olan Oğuz, annesi Zeliş Sultan’a hayatının en büyük kabusunu yaşatır. Bütün bu kargaşa içerisinde arkadaşları ve aşkı arasında kalan Yaprak, büyük bir sınav vermek zorunda kalır...

4N1K, 2017 yılında vizyona girmiş ve vizyonda kaldığı 13 hafta içinde toplam 463.196 seyirci tarafından izlenmişti. Vizyona girişinin ardından 2 hafta boyunca listenin zirvesinde kalmayı başaran '4N1K'nın devam halkası Murat Onbul'un elinden çıkıyor.

'4N1K 2' 4 Mayıs'ta sinemalarda olacak!


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler