'Çoban Yıldızı'nın Zühre'sinden mesaj

19.6.2017
'Çoban Yıldızı'nın Zühre'sinden mesaj
'Çoban Yıldızı' dizisinin Zühre'si Selin Şekerci, röportaj verdi.

Küçük yaşından beri annesiyle tarlada çalışan, lise mezunu, inandığı şeyin peşinden koşan, isyankar ve masum bir kız olan Zühre karakteriyle izlediğimiz Selin Şekerci'yle Yeniköy sırtlarında set olarak kullanılan şahane çiftlik evinde dizinin sezon finali çekilirken röportaj verdi.

– ‘Çoban Yıldızı'nda sezon finali yapıldı. Hayranların ise yasta… Bu konuda ne diyeceksin?

Harika bir ekiple güzel bir sezon geçirdik. Çok çalıştık ama izleyicilerden karşılığını aldık. Yani bu tatili hak ettik. Bu ara, yeni sezona güzel bir başlangıç yapabilmek için iyi bir mola olacak.

– Zühre ile Seyit (Şükrü Özyıldız) 'in yaşadığı gibi bir aşk ister misin, yoksa “Bu bana ağır gelir” mi dersin?

Zühre ve Seyit'in aşkı neredeyse imkansız. Güzel bir aşk ama benim tercihim huzurlu ve dingin bir aşk. Her bölüm yayınından sonra, bu zorlu aşkla ilgili binlerce mesaj aldık. Herkes, Seyit ve Zühre aşkının televizyon tarihinin unutulmaz aşkları arasındaki yerini aldığını söylüyor. Bu çok güzel bir olay. Adımın ekran tarihine geçecek bir aşkla anılması bana gurur verir.

– Dizi izleyicisi, Zühre karakteriyle çarpıcı bir oyunculuk sergilediğini söylüyor. Rolüne nasıl hazırlandın?

Spesifik bir hazırlık durumu yok ama ben her şeyi çok fazla gözlemlerim. Artık bu bir refleks haline geldi. Oyunculuk anlamında en çok beslendiğim şey aslında müzik. Kulağımda hep bir şey çalar ve o fon müziğiyle birlikte seyrederim her şeyi. Rollere de genelde böyle hazırlanırım ve karakteri ortaya çıkartırım. Ancak Zühre çok farklı ve bana sabretmeyi öğreten bir karakter.

Kaynak: sozcu.com.tr
Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler