'Crazy Rich Asians'tan aşk dolu poster!

19.7.2018
'Crazy Rich Asians'tan aşk dolu poster!
Romantik komedi filmi 'Crazy Rich Asians'tan yepyeni bir poster yayınlandı.

Romantik komedi filmi Crazy Rich Asians'ın yeni posterinde aşk var. Kevin Kwan'ın çok satan romanından beyaz perdeye uyarlanan romantik komedi filmi 'Crazy Rich Asians'ın yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Jon M. Chu var.

Klasik romantik komedilerin sıcak tadını alarak yeni ve modern bir hikayede harmanlayan, ardından da günümüzün ilişki zorluklarını ekleyerek çağdaş bir romantik komedi senaryosunu önümüze sunan 'Crazy Rich Asians'ın başrolünü Constance Wu üstlenirken, modern romantik komedide Gemma Chan, Henry Golding, Lisa Lu, Awkwafina, Ken Jeong, Michelle Yeoh, Sonoya Mizuno, Chris Pang gibi isimler yer alıyor. 

Filmin konusuna gelince;

New Yorklu Rachel Chu, uzun zamandır Nick Young ile birliktedir. Rachel, Nick’in en yakın arkadaşının düğününde sevgilisine eşlik etmek için Singapur’a gider. Genç kadın Asya’ya ilk defa gidecek olmaktan oldukça heyecanlıdır fakat bir yandan da büyük bir stres altındadır. Singapur’da Nick’in ailesi ile tanışacak olmaktan endişe duyan Rachel, bu sırada sevgilisi ile ilgili bilmediği şeyler öğrenir. Nick, ülkenin en zengin ailelerinden birine sahiptir ve o ülkedeki gözde bekarlardan biridir. Rachel, Singapur’a ayak bastığı andan itibaren tüm gözler ona çevrilir. Genç kadının çevresi bir anda onu kıskanan ve Nick’ten ayırmayı planlayan insanlarla dolar.

Beyaz atlı prens masallarının modern bir versiyonunu sunan romantik komedi filmi 'Crazy Rich Asians' Türkiye vizyo tarihi 14 Eylül 2018.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler