Çünkü Artık Online Alışverişin Yeri Apayrı

16.12.2015
Çünkü Artık Online Alışverişin Yeri Apayrı
Daha az önce, bir Pazar gününü daha alışveriş uğruna mağaza mağaza dolaşıp alışveriş merkezinde geçiren kız kardeşim eve gelir gelmez “Bundan böyle bütün alışverişlerimi online yapıyorum! Ne kasa kuyruğu beklemek var, ne saatleri heba etmek ne de her şeyi pahalıdan almak. Yeter! ” dedi.

Daha az önce, bir Pazar gününü daha alışveriş uğruna mağaza mağaza dolaşıp alışveriş merkezinde geçiren kız kardeşim eve gelir gelmez “Bundan böyle bütün alışverişlerimi online yapıyorum! Ne kasa kuyruğu beklemek var, ne saatleri heba etmek ne de her şeyi pahalıdan almak. Yeter! ” dedi. Düşününce aslında büyük şehirde yaşayan çoğunluğun sesi olduğuna kanaat ettim. Tabii ki birinci dünya sorunları diyebileceğimiz bu durum herkesi eşit derecede rahatsız etmese de son derece sinir bozucu ve en nihayetinde tam bir vakit kaybı olabiliyor. Bir şeylere bakmak için alışverişe çıkıyorsunuz, hafta sonunuzu veya iş çıkışı akşamınızı bu işe adıyorsunuz, mağaza mağaza dolaşıp aklınızdaki ürünü bulmaya çalışıyor fakat fahiş fiyatlarla yüz yüze geliyorsunuz. İster istemez moraliniz bozuluyor (hani birinci dünya problemleri demiştik ya) , yemeden içmeden kesiliyorsunuz. Tamam, daha fazla abartmadan sadede gelelim. Alışveriş yapmak zor zanaat. İster giyim alışverişi olsun, ister ev dekorasyonu, ister aksesuvar veya çocuk eşyası. Alışverişe harcadığınız zamanı başka şeylere harcayabileceğinizi veya bu alışverişi yapmanın daha kolay ve hesaplı bir yolu olduğunu düşündükçe girdiğiniz ruh halini tahmin edebiliyoruz. Bunu size fildişi kulemizden değil, tam da oturduğumuz yerden alışveriş noktalarına gitmenin saatler alabildiği bir dünyadan yazdığımız için de Modasto.com’u tanıtmayı bir borç biliyoruz.

Evet, son yıllarda çevrimiçi giyim ve diğer ürünler için yapılan alışverişler o kadar büyüdü ve bir çığa dönüştü ki artık alışveriş yapmak için evden dışarı çıkıp mağaza dolaşmak pek az insanın aklına geliyor. Yukarıda bahsettiğimiz zorlukları da cabası. Hâl böyle olunca, istediğiniz ürünün ayağınıza gelmesi de ‘nasıl bir lüks bu! ’ dedirttikçe, bu tip alışverişlerinizi halledebileceğiniz web siteleri de çoğaldı. Fakat Modasto.com’un yeri bir başka… Modasto giyim siteleri aslında sadece giyim değil, ev dekorasyon, aksesuvar veya kişisel bakım gibi pek çok kategoriden alışveriş yapabileceğiniz bir internet sayfası. Çevrimiçi kaynaklar arasından en geniş alternatifi sunabilen Modasto.com’un bu özelliği, pek çok marka ve internet sitesiyle iş birliği içinde olmasından geliyor. Evet, Modasto.com başlı başına bir marka fakat satış işlemini aslında bu site üzerinden gerçekleştirmiyorsunuz. Peki bunun bir tüketici olarak size ne gibi bir faydası var? Hemen açıklayalım. Modasto.com’un birlikte çalıştığı tüm bu markalar, tek bir platform üzerinde bir araya geldiği için sizin arasından daha kolay seçim yapabileceğiniz bir ürün kataloğu oluşmasını sağlıyor. Modasto.com üzerinden hesap açtığınız takdirde her türlü indirim ve kampanyadan öncelikli olarak haberdar olmakla birlikte, istediğiniz markaları da birkaç tıkla görebileceksiniz. Dediğimiz gibi, online kataloğunuz haline gelecek Modasto.com’da seçenekler o kadar fazla ki aklınıza gelebilecek her türlü ürün ve marka için bir albüm olduğunu düşünebilirsiniz.

Dışarıda alışverişin en zorlu yanlarından biri de bütçenize uygun olan ürünleri bulabilmektir. Öyle ya mağazaya girip ‘filtreleme’ işlemi yapabilir misiniz hiç? En fazla yapabileceğiniz şey istediğiniz ürünler arasında gezinip fiyat etiketlerine bakmaktır. Oysa Modasto.com size yardımcı bir sırdaş olmayı garantiliyor. Ona istediğiniz fiyat aralığını, ürünü söylemeniz yeterli. Erkek Çocuklar için ayakkabı arıyorsunuz mesela. Hemen erkek çocuk kategorisi seçin sayfa üzerinden ve alt kategorilerden ayakkabıyı tıklayın. Size erkek çocuklara uygun ayakkabı modellerini listelemekle kalmayacak, belirlediğiniz marka, fiyat aralığı veya popülerliğe göre bir sıralama yaparak aradığınız ürüne en kısa sürede ulaşmanızı da sağlayacak. Modasto.com’dan çekinmenize gerek yok! Dürüst alışverişin yeni adresi sunduğu sonsuz seçenekle Modasto.com! Siz de bu deneyimi yaşamak, piyasadaki tüm alternatifleri tek bir platform üzerinden kolaylıkla görmek istiyorsanız Modasto.com’a bir göz atın deriz. Bizce pişman olmayacaksınız.


En Son Haberler


Haberler