Dakota Johnson: Annemle babam bu filmi izlemesin!

15.2.2017
Dakota Johnson: Annemle babam bu filmi izlemesin!
Dakota Johnson, 'Karanlığın Elli Tonu' ve merak edilenleri hakkında konuştu.

'Grinin Elli Tonu' filminin devam filmi olarak cuma günü vizyona giren 'Karanlığın Elli Tonu' (Fifty Shades of Darker) filminin başrol oyuncusu Dakota Johnson, Barbaros Tapan'ın film ve merak edilenleri ile ilgili sorularına cevap verdi.

'İkinci film, ilişkinin daha detaylarına odaklı'

'İlk filmde hikayeyi, karakterleri anlattık, izleyiciye Christian ve Anastasia’nın kim olduklarını gösterdik. Bu ikinci filmde ise Anastasia’nın kadın olarak eğilimlerini, cinsel seyrini, kendi istekleri ve kimliğini anlamaya çalışması var. Tabii Christian gibi hedefleri çok sabit bir adamın yaşadığı değişimler de var. İkinci film, ilişkinin daha detaylarına odaklı.

'Bir kadeh viski işimi kolaylaştırdı'

Jamie Dornan ile ilk filmde yeni tanışmıştık, ikinci ve üçüncü filmi ise peş peşe çektik ve 6 ayı sette birlikte geçirdik, çok yakın arkadaş olduk. Cinsel içerikli sahneler dışında da filmde çok yoğun bir duygusallık var ve arkadaş olmamız beni daha rahat hissettirdi. Tabii sette bizim rahat hissetmemiz için gereken her şey yapıldı. Sahne öncesi bir kadeh viski de işimi çok kolaylaştırdı.

'Annemle babamın izlemelerini istemem'

İkisi de çok koruyucu ama bu işi yapacağımı söylediğimde karşı gelme şansları olmadı. Sanırım onların fikirlerine karşı çok dik başlı, sert ve hoşgörüsüzdüm. Seçtiğim projeleri yargılamıyorlar ve izlemek istiyorlar ama bu film onların izlemesi için uygunsuz bir proje. Açıkçası izlemelerini istemem.

'Yanlışsa düzeltmeye çalışmam'

Artık kendimi sosyal medyaya ya da herhangi bir şekilde dünyaya tanıtmaktan sakındığımı fark ettim. Hakkımda bir algı varsa vardır. Yanlışsa bile düzeltmeye ya da açıklama yapmaya çalışmam. Benim mesleğim oyunculuk, işim de film yapmak, o kadar. Kimsenin beni anlamasını beklemiyorum ve kimseyi memnun etmek için de kendimi açıklamak istemiyorum.'


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler