'Deadpool 2'den tam fragman geldi!

23.03.2018
'Deadpool 2'den tam fragman geldi!
'Deadpool 2'nin merakla beklenen Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

Marvel çizgi roman karakterlerinin en ele avuca sığmazı Deadpool geri döndü! Merakla beklenen devam halkası Deadpool 2'den ilk tam fragman yayınlandı. Gelen fragmanda filmin konusuna dair yeni detaylar ortaya çıkıyor.

Deadpool, kahramanlık işlerini devam ettirmekte, bir yandan da gündelik hayatını sürdürmektedir. Kız arkadaşı Vanessa'yla mutlu bir ilişki sürdüren Deadpool'un düzeni, gelecekten gelen Cable'ın ortaya çıkışıyla sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir. Deadpool, Cable'ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar ve bu aykırı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool'la birlikte maceraya atılır...

Filmde Cable karakterini 'Old Boy' ve 'İhtiyarlara Yer Yok' gibi kült yapımların tanınan ismi Josh Brolin üstlenirken, Deadpool'un yandaşlarından Domino rolünde 'Atlanta' ve 'Easy'nin yıldızı Zazie Beetz yer alıyor. Cable'ın peşine düştüğü çocuk ise Julian Dennison oluyor.

Düşük çeneli anti kahramanı devam halkasında da canlandırmaya devam edecek olan Ryan Reynolds'a kadroda, ilk filmde tanıştığımız, Deadpool'un büyük aşkı Vanessa'yı canlandıran Morena Baccarin, Deadpool'un en yakın arkadaşı Weasel rolündeki T.J. Miller, Negasonic Teenage Warhead'imiz Brianna Hildebrand, eğlenceli taksicimiz Dopinder rolünde Karan Soni ve sevilen kör ev sahibesi Al rolündeki Leslie Uggams da eşlik ediyor. 

Kadrosunda Jack Kesy, Terry Crews, Eddie Marsan, Shioli Kutsuna, Hayley Sales'ı da bulunduran devam halkasında yönetmenliği, ilk filmin yönetmeni Tim Miller'dan devralan isim David Leitch olurken, yapımın senaryosunu ise Rhett Reese ve Paul Wernick kaleme aldı. 

'Deadpool 2', Türk sinemaseverlerle 1 Haziran 2018'de buluşacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler