'Death Wish'ten aksiyon dolu fragman yayınlandı!

4.08.2017
'Death Wish'ten aksiyon dolu fragman yayınlandı!
Bruce Willis’in başrolde olduğu Death Wish’ten yeni fragman geldi.

Cabin Fever, Hostel, The Green Inferno ve Knock Knock gibi dikkat çekici korku filmlerine imza atan Eli Roth'un yönetmenliğini yaptığı Death Wish, Bruce Willis'in harika performansıyla sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Oyuncu kadrosunda Bruce Willis'in yanında Dean Norris, Vincent D’Onofrio, Elisabeth Shue, Camila Morrone ve Kimberly Elise'in yer aldığı yapım, Paul Kersey adlı bir beyin cerrahının hayatını gözler önüne sererken;öldürülen eşinin intikamını almak için akıl almaz bir maceraya atılmasını konu alıyor. Bu noktada Willis’in kamera karşısına geçtiği pek çok yapımın hayal kırıklığı yarattığını hatırlatmakta fayda var. Yine de, fragmanda AC/DC‘nin Back in Black şarkısının çalması hayli ilgi çekici bir atmosfer yaratıyor.

Bruce Willis ve Eli Roth iftiharla sunar: Death Wish

Bruce Willis'in oynadığı aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ögesi 'komedi' bu filmde de kendine yer bulmuş. Filmin senaryosu 'Gri Kurt', 'A Takımı', 'Zafer ve Gurur' ve 'Tehlikeli Aslar' filmlerinden tanıdığımız Joe Carnahan'a ait. Yapımcı Roger Birnbaum'un daha önce 'The Magnificent Seven' filminin de yapımcılığını yaptığını hatırlatmakta fayda var. Tüm bu özellikler bir araya gelince Death Wish, sinemaseverleri gişeye taşıyacak bir aksiyon filmi olabilir.

Türkiye vizyon tarihi henüz belli olmayan Death Wish, 22 Kasım 2017'de ABD'de vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler