Deliha İlk Haftada Gişeyi Salladı

17.11.2014
Deliha İlk Haftada Gişeyi Salladı
Gupse Özay'ın ilk filmi Deliha, haftasonu müthiş bir açılış yaptı.

Deliha karakterinin  film içinde kullandığı “ohaaa” repliği dillere düştü.

BKM Film yapımı, ilk kadın kalemindan çıkan komedi filmi “DELİHA” haftasonuna neşe getirdi! Seyirci, mahallenin delikanlı kızı Zeliha’yı ve onun aşkın peşindeki macerasını çok sevdi. Film, ilk 3 gününde 265.767 kişi tarafından izlendi.

Deli Zeliha İzmir ve Adana'daydı


 
‘Deliha’nın ekibi izleyicisi ile buluşmak için yollara düştü. Gupse Özay rol arkadaşları ile birlikte haftasonunu İzmir ve Adanalılar ile buluşarak geçirdi.

Gupse Özay Kalpli Balonlarla Karşılandı

İzmirli olan Gupse Özay, Barış Arduç, Cihan Ercan, Hülya Duyar, Cenk Durmazel ve Hakan Algül ile birlikte Optimum Avm’de bir gösterime katıldı. Tüm ailesi ve babası Senih Özay da izleyiciler arasındaydı. Babasıyla bol bol sohbet eden ve şakalaşan Özay’ın heyecan ve mutluluğu gözlerinden okundu.
 
Optimum AVM’ye girdikleri andan itibaren büyük bir coşku ile karşılanan ekibin başlarından aşağıya kalpli balonlar ve konfetiler yağdırıldı.

Adana'da Cihan Ercan'a Tezahüratlar

Oyuncuların ikinci durağı ise Adana Optimum Avm oldu. ‘Deliha’ ekibini heyecanla karşılayan Adanalılar ıslıklar ve alkışlar ile geldikleri andan itibaren Gupse Özay ve film ekibini adım adım takip etti. Filmin başrol oyuncularından Cihan Ercan memleketinde seyircinin karşısına çıkmaktan ötürü en heyecanlı olandı. Arkadaşları ve ailesi onu Adana’da hiç yalnız bırakmadı.  

Karagül Ekibi Ziyaret Etti

Gupse Özay Adana’ya Gupse Özay, Barış Arduç, Cihan Ercan, Korhan Herduran, Hulya Duyar ve Derya Alabora ile birlikte gitti. Hülya Duyar’ın rol aldığı Gaziantep’teki “Karagül” dizisinden arkadaşları da Adana’da ekibi ziyaret etti. Daha önce tanışmamış olan Ece Uslu ve Gupse Özay, film gösterimi öncesi tanışıp, sohbet ettiler.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler