'Denize daldığımda aklıma ilk kızım geldi'

12.10.2015
'Denize daldığımda aklıma ilk kızım geldi'
'Denize daldığımda aklıma ilk kızım geldi' Zeynep Özder, Saroz Körfezi'nde 12 saat süren çekimlerle ilgili ilk kez konuştu.

'ATV'nin yeni dizi 'Eve Dönüş'te rol alan Zeynep Özder, Saroz Körfezi'nde 12 saat süren çekimlerle ilgili ilk kez konuştu. Senaryo gereği otomobille 30 metre yükseklikten denize uçan ünlü oyuncu, 4 metre derinlikte tehlikeli bir aksiyon sahnesinde yer almıştı.

Bu tehlikeli sahnenin çekimi sırasında sadece kızını düşündüğünü söyleyen Özder, şöyle konuştu: 'Profesyonel olarak hazırlanan bir ekiple dalmış olsam da, denizin içinde kaldığım zaman ilk kızım aklıma geldi. Normalde günde iki defa aradığım kızımı, çekim aralarında defalarca aradım.' Bu çekimlerden önce eğitim aldığını da anlatan Özder, 'Eğitimlerde, denizde 12 metreye kadar dalarak, balıklarla beraber yüzdüm. Çok güzel ve keyifli anlardı.

Fakat çekimler başladığında Cansel Elçin'in elindeki zıpkından çıkan okun üzerime doğru geldiği anda değil, aracın içine su dolmaya başladığı an çok endişelendim. Allah'tan bir şey olmadı' dedi. Zeynep Öder sözlerini şöyle sürdürdü: 'Oyunculuğun güzel yanı da, hayatında yapmayacağın şeyleri yapıyor olman. Bir daha dalar mısın derseniz, ancak tropik yerler olursa dalarım.' 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler