Destroyer'den yeni poster!

11.03.2019
Destroyer'den yeni poster!
Nicole Kidman başrollü “Destroyer”in yeni posteri görücüye çıktı.

Oscar ve dört Altın Küre ödülü sahibi başarılı aktris Nicole Kidman’ın başrolünü üstlendiği aksiyon ve gerilim filmi “Destroyer”in yeni posteri sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

Filmde Nicole Kidman'a Marvel Sinematik Evreni’nin Bucky'si Sebastian Stan, “Orphan Black” dizisinden aşina olduğumuz genç yıldız Tatiana Maslany, Toby Kebbell, üç kez Altın Küre adayıolan Bradley Whitford, Jade Pettyjohn ve Scoot McNairy eşlik ediyor. Prömiyerini geçtiğimiz sene Telluride Film Festivali’nde gerçekleştiren filmin yönetmenliğini ise “Aeon Flux: Gelecek Fluxta”, “Kana Susadım” ve “Davet” filmleriyle tanınan Karyn Kusama üstleniyor.

“Destroyer”, büyük bir soyguncunun peşine düşen bir dedektifin hikayesini konu ediyor. Erin Bell, uzun yıllardır Los Angeles Polis Departmanı’nda çalışan bir dedektiftir. İşinde eski saygınlığını yitiren genç kadının özel hayatında da işler pek yolunda gitmez. Kızı Shelby ile de sorunları olan Erin oldukça sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. Tam da bu sırada hiç hesaba katmadığı bir durumla karşı karşıya kalır. Genç kadının en büyük kabusu yeniden ortaya çıkar. Dolabında önemli bir ipucu bulan Erin, bu sayede yıllar önce peşine düştüğü ancak yakalamayı başaramadığı büyük soyguncu Silas’ın hala hayatta olduğunu öğrenir. Silas’ı yakalamak Erin için kişisel bir mesele haline gelir ve vakit kaybetmeden onun peşine düşer. Silas’ı ararken geçmişi ve düşmanlarıyla yüzleşmek zorunda kalan genç kadın bu sefer büyük soyguncuyu yakalamayı başarabilecek midir?

Merakla beklenen “Destroyer” ülkemizde 19 Nisan tarihinde vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler