Dev Festival Yaklaşıyor!

27.3.2015
Dev Festival Yaklaşıyor!
Cannes'da Türkiye'yi temsil edecek 'Genç Aslanlar' yarışması başlıyor!

Bu sene 62. yılını kutlayacak olan dünyanın en büyük reklam ve iletişim organizasyonu Cannes Lions Uluslararası Yaratcılık Festivali 21-27 Haziran tarihleri arasında Cannes da katılımcılarıyla buluşuyor.

Türkiye temsilciliğini Doğan Burda Dergi'nin üstlendiği bu prestijli festivalin en dinamik bölümü, genç beyinlerin yarıştığı 'Genç Aslanlar/Young Lions' yarışması.

Cannes'da Türkiye'yi temsil edecek 'Genç Aslanlar', Akmerkez'in ev sahipliği yapacağı yarışma kapsamında genç pazarlamacılar, basın, film, siber ve medya olmak üzere 5 kategoride yarışacak. Genç pazarlamacılar kategorisinde yarışabilmek için 30 yaş ve altı;basın, film, siber ve medya kategorisinde yarışabilmek için 28 yaş ve altında olmak gerekiyor.

Son başvuru tarihi 6 Nisan olan 'Genç Aslanlar' yarışması, 10 Nisan'da ki kategori briefleriyle başlayacak olup 15-16 Nisan'da yapılacak jüri değerlendirmeleri ile Türkiye'yi Cannes'da temsil edecek yeteneklerini belirleyecek, 16 Nisan'da yapılacak ödül töreni ile de kazanan isimler açıklanacak.

Başvuru için:

Reklamcılık Vakfı: www.rv.org.tr


En Son Haberler


Haberler