DiCaprio'dan şok itiraf!

8.08.2019
DiCaprio'dan şok itiraf!
Leonardo DiCaprio, 'Margot Robbie aklımı başımdan aldı.' dedi.

Yakışıklı oyuncu Leonardo DiCaprio, Bir Zamanlar Hollywood'da filmindeki rol arkadaşı Margot Robbie'yi öve öve bitiremezken ilginç bir de itirafta bulundu.

Quentin Tarantino'nun Bir Zamanlar Hollywood'da / Once Upon a Time... in Hollywood filminde Margot Robbie ile uyumuyla dikkat çeken Leonardo DiCaprio son röportajında rol arkadaşını yere göğe sığdıramadı.

Robbie ile ilk kez 2013 yapımı Para Avcısı / The Wolf of Wall Street filminde kamera karşısına geçen Oscar ödüllü oyuncu 'İlk filmimizde yüzüme 3 kez bardak attığı bir sahnemiz vardı. O gün oyunculuk yeteneğiyle aklımı başımdan aldı.' dedi.

Brad Pitt, Leonardo DiCaprio ve Margot Robbie'nin başrollerini paylaştığı Bir Zamanlar Hollywood'da; 1969 yazında Los Angeles'ta hit bir dizide oynamış bir erkek TV aktörünün film sektörüne girmeye çalışması anlatılıyor. Aktörün yakın arkadaşı, aynı zamanda da dublörü de aynı şeyi amaçlamaktadır. Sharon Tate'in ve dört arkadaşının Charles Manson'un müritleri tarafından korkunç cinayeti ise filmde geri plandaki hikayeyi oluşturuyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler