Dikkat! Samara her yerde

25.1.2017
Dikkat! Samara her yerde
Halka 3'ün viral videosu geldi.

Halka fanatikleri filmin 3. sünü heyecanla beklerken filmden eğlenceli bir kamera şakası geldi. Viral reklam olarak hazırlanan videoada bir elektronik mağazasında Samara aniden müşterilerin karşısına çıkıyor. Sadece televizyon almaya gelen, hiç bir şeyden haberi olmayan müşterilerin tepkileri görülmeye değer.

F. Javier Gutiérrez'in yönetmen koltuğunda oturduğu Halka 3 ile video kaset ile gelen lanet geri dönüyor. Kadrosunda Matilda Lutz,  Alex Roe, The Big Bang Theory'nin yıldızı Johnny Galecki ve Aimee Teegarden'ın yer aldığı yapımda serinin 2. filminde ikonik karakter Samara Morgan'ı canlandıran Bonnie Morgan 3. filmde de rolü için geri dönüyor. Filmin senaryosu ise Akademi ödüllü senarist Akiva Goldsman ve Jacob Aaron Estes tarafından yazıldı.

Filmin konusu: Genç bir kadın, izleyen kişiyi yedi gün sonra öldüreceğini söyleyen gizemli bir video kasetinin etrafındaki karanlık gizemi araştıran erkek arkadaşı için endişelenir. Erkek arkadaşını kurtarmak için kendini feda edecektir, ancak bunu yaparken korkunç bir şeyi keşfeder: “Kasetin içinde daha önce hiç kimsenin görmediği bir film daha vardır.”

Halka 3, ülkemizde 3 Şubat'ta vizyona girecek.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler