Diriliş Ertuğrul ne kadar reyting aldı?

12.12.2014
Diriliş Ertuğrul ne kadar reyting aldı?
Dizi,tüm kişilerde beş buçuk reyting alarak üçüncü oldu.

TRT 1’de geçen  gece ilk bölümüyle ekrana gelen “Diriliş – Ertuğrul” dizisi iyi bir başlangıç yaptı. Dizi tüm kişilerde beş buçuk reyting alarak üçüncü olurken, AB’de sekiz buçuk reyting alarak zirvede yer aldı.

TNS’nin ölçümlerine göre, Star TV’de yayınlanan “Güzel Köylü” geçen haftaya göre her iki kategoride de bir basamak yükselerek AB’de üçüncü olurken, tüm kişilerde zirvede yer aldı.
 
Atv’nin dizisi “Kara Para Aşk” geçen haftaya göre tüm kişilerde bir basamak yükselerek dokuzuncu olurken, AB’de bir basamak gerileyerek altıncı sırada yer aldı.
 
Show TV’nin dizisi “Yılanların Öcü” ise geçen haftaya göre AB’de dört basamak yükselerek on birinci sırada yer alırken, tüm kişilerde dördüncü oldu.
 
Kanal D’de ekrana gelen “Hayat Yolunda” geçen haftaya göre AB’de iki basamak gerileyerek dördüncü sırada yer alırken, tüm kişilerde bir basamak yükselerek on altıncı oldu.
 
Show TV’de yayınlanan “Fatih Harbiye” geçen haftaya göre tüm kişilerde altı basamak yükselerek yirmi yedinci olurken, AB’de on sekiz basamak yükselerek yirmi dokuzuncu sırada ekrana veda etti.


En Son Haberler


Haberler