Diriliş' filminin basın gösterimi yapıldı

19.1.2016
Diriliş' filminin basın gösterimi yapıldı
Film gerilim dozu yüksek sahneleriyle dikkat çekti.

12 dalda Oscar adayı gösterilen 'Diriliş' (The Revenant) filminin basın gösterimi yapıldı.

Filme büyük ilgi gösteren basın mensupları sinemadan memnun ayrıldı. Heyecan ve gerilim dozu yüksek olan 'Diriliş' filminde yönetmen Alejanndro Gonzales İnarritu, kendi yöntemlerinin dışına çıkarak zor bir yapıma imza atmış. 

'Diriliş' En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Erkek Oyuncu, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dahil tam 12 dalda Oscar Ödüllerine aday oldu. Şu ana kadar pek çok kez Oscara aday olmasına karşın henüz heykelciği kucaklayamayan 'Diriliş' filmin başrol oyuncusu Leonardo DiCaprio performansıyla tam not alırken, hayranlarını bu kez Oscarına kavuşacağı yönünde umutlandırıyor.

Diriliş (The Revenant)

Alejanndro Gonzales İnarritu'nun yönetmenliğini üstlendiği film, 19. yüzyılda Amerika sınırında yaşanan destansı bir hayatta kalma mücadelesini konu ediyor. 'Diriliş', seyirciyi 1823 Amerika'sının gizemine ve tehlikesine çekiyor. Film sadece hayatın değil, onurun, adaletin, inancın, yuvanın ve ailenin içgüdüsünü keşfediyor. Michael Punke'ın kaleme aldığı 'The Revenant: A Novel Of Revenge' kitabından beyazperdeye uyarlanan filmde Leonardo DiCaprio ve Tom Hardy oynuyor. Film, 88. Akademi Ödülleri'nde, 'En İyi Film', 'En İyi Erkek Oyuncu', 'En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu', 'En İyi Müzik', 'En İyi Yönetmen', 'En İyi Görsel Efekt', 'En İyi Görüntü', 'En İyi Kostüm', 'En İyi Ses Kurgusu', 'En İyi Ses Miksajı', 'En İyi Makyaj' ve 'En İyi Yapım Tasarımı' dallarında Oscar adayı olarak gösterildi.

Film, 22 Ocak'ta vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler