Diriliş'te Kurdoğlu ihanetinin bedelini ödüyor

26.5.2015
Diriliş'te Kurdoğlu ihanetinin bedelini ödüyor
Diriliş'te Kurdoğlu ihanetinin bedelini ödüyor Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle ekrana kilitleyecek.

Diriliş Ertuğrul dizisi izleyicilerine unutamayacakları bir bölümle çıktı. TRT'nin sevilerek izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul'un yayınlanan son bölümünde de heyecan doruktaydı. Peki yeni bölümde neler olacak?  

Diriliş Ertuğrul 22.Bölüm Özet
 

Hak yerini bulur! Kurdoğlu, satın aldığı beyler ve Alp’lerle, obada kimsenin beklemediği bir anda darbe yapmıştır. Süleyman Şah ve ailesi ile Deli Demir ve kızını hapsedilir. İleride Kurdoğlu, başına bela olmamaları için onlar hakkında, meşru yolları kullanarak toyda idam kararı almak ister. Ne var ki toyda beylerin muhalefeti ile karşılaşır.

Kurdoğlu planlarına devam ediyordu

Kurdoğlu, işi yokuşa sürmemek için sürgün kararını onaylar. Planı, yolda kendine yakın olan Alp’lere ve Turgut’a bütün aileyi ve onlara yakın olan herkesi katlettirmektir. Ertuğrul ve Alpleri, sürgün adı altında ölüme gönderilen Süleyman Şah ve Ailesi ile Deli Demir ve kızını bu korkunç katliamdan kurtarmak için harekete geçerler. Bu son derece tehlikeli baskın herkes için inanılması imkansız sürprizlerle dolu olacaktır. Ertuğrul ve Alpleri için artık tek bir hedef vardır;Kurdoğlu’nun hile ile ele geçirdiği beyliği geri almak ve ailesini kurtarmak. Üstad Petruccio Manzini ve Titus, Kayıların kökünü kurutmak için haçlı ordusu ile birlikte harekete geçerek planlarını hayata geçirmeye başlarlar.Fakat, İsodora’nın Ertuğrul ile işbirliği yaptığı ortaya çıkar. Üstad, onu öldürmek için zindana yollar. Ne var ki, İsodora, Üstad’ı bıçaklayacaktır. Tapınakçılar ve Kayılar arasındaki gerilim adım adım büyük bir savaşa doğru ilerlemektedir.
 
En Son Haberler


>> >> Diriliş'te Kurdoğlu ihanetinin bedelini ödüyor

Haberler