Doktorlar'ın çapkın oyuncusu şimdi ne yapıyor?

22.7.2016
Doktorlar'ın çapkın oyuncusu şimdi ne yapıyor?
Doktorlar'ın çapkın oyuncusu şimdi ne yapıyor? Devrim Nas ikinci kez baba olacak.

Oyuncu Devrim Nas Gümüşlük’te görüntülendi. Bebeğini kucağından düşürmeyen oyuncunun mutluluğu objektiflere böyle yansıdı.

İkinci kez babalık heyecanı yaşayan oyuncu Devrim Nas, önceki gün eşi ve minik bebeğiyle Gümüşlük’te objektife takıldı. Bebeğine çok düşkün olduğu gözlenen Nas, gün boyunca kısa süreli deniz sefalarının ardından hemen soluğu eşi ve bebeğinin yanında aldı.

Devrim Nas kimdir?

Devrim Nas, 10 Ocak 1972 tarihinde İstanbul'da ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. Annesi ve babası öğretmendir. Tayinler sebebi ile Çorlu, Ağrı ve Babaeski'de yaşadı. İlkokula Babaeski'de başladı. Daha sonra Bursa'ya taşındıklarında Bursa Devlet Tiyatrosu'nda gençlik koluna katıldı.

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde lisans eğitimini 1994 yılında bitirdikten sonra aynı yerde yüksek lisansını da yapmıştır. Daha konservatuvardayken harçlığını çıkarmak içinTRT'de bir müzik programı sunmaya başladı.

Konservatuvardan mezun olunca 1994 yılındaTiyatro Ti ve 2000 yılında da Tiyatro Pera'nın kurucularındandır ve aynı zamanda bu tiyatrolarda çeşitli oyunlarda rol almıştır. Pera Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümünde eğitmenlik yaptı.
Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler